22 Eylül 2020 Salı   

GENÇ KIZILAYCILAR’DAN ŞEHİTLİK ZİYARETİ

GENÇ KIZILAYCILAR’DAN ŞEHİTLİK ZİYARETİ
 

Genç Kızılay Bayrampaşa ve gönüllüleri, Kurban Bayramı dolayısıyla şehitlik ziyareti gerçekleştirdi. Koronavirüs Pandemisi tedbirleri gereği maske ve sosyal mesafeye dikkat edilerek gerçekleştirilen ziyarette şehitler için dualar edildi.
Bu bayramda da şehitlerimizi unutmayan Genç Kızılay Bayrampaşa ve gönüllüleri, Kurban Bayramı’nın ilk günü Edirnekapı Şehitliği’nde gerçekleştirdiği ziyarette; vatanın ve milletinin ebedi varlığı, devletin bölünmez bütünlüğü ve tüm mukaddesatı uğruna gözlerini kırpmadan canlarını feda eden şehitler için Kuran-ı Kerim okudu ve dualar etti.
İstiklal Marşı Şairi Mehmet Akif Ersoy’un kabrini de ziyaret eden Genç Kızılay Bayrampaşa Şubesi’nden yapılan açıklamada, “Yardımlaşma ve dayanışma duygularının yoğun olarak yaşandığı bayramlarımızı hür ve özgürce kutlamamızı,bizler ve ailelerimizin rahat yaşamaları için canlarını feda eden aziz şehitlerimizi ziyaret eden Genç Kızılay Bayrampaşa olarak tüm şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyoruz” ifadelerini kullandılar.

Tarih: 04 Ağustos 2020 Salı    Hit: 3469

Fotoğraflar
  • #
  • #
Henüz yourm yapılmadı, ilk yorum yapan sen ol