14 Aralık 2019 Cumartesi   

GEÇMİŞ OLSUN

GEÇMİŞ OLSUN
 

Bayrampaşa’da siyasete yön veren isimler üst üste yaşadıkları rahatsızlıklar nedeniyle sevenlerini üzerken tedavilerinin ardından sağlıklarına kavuştular.
Temmuz ayında eski AK Parti Bayrampaşa İlçe Başkanı olan ve halen AK Parti İç Anadolu Bölge Kurulu’nda Çankırı Koordinatörlüğü görevini yapan Kemal Oğuz Kıdıl, yaşadığı omurilik rahatsızlığı sonucu bir süre Samatya Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde tedavi gördükten sonra sağlığına kavuştu ve taburcu olarak normal hayatına döndü.
Geçtiğimiz günlerde de eski DSP İstanbul Milletvekili ve eski Bayrampaşa CHP Belediye Başkan Adayı Bahri Sipahi kalp krizi geçirdi. Hastaneye kaldırılan Bahri Sipahi’ye anjiyo yapıldığı ve sağlık durumunun iyi olduğu ve dinlendiği bildirildi.
Önceki gün de bir süreden beri nefes almakta güçlük çeken AK Parti Bayrampaşa İlçe Başkanı Ersin Saçlı, Samatya Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde ameliyat oldu.  Ersin Saçlı’nın artık rahat nefes aldığı ve hastaneden taburcu edildiği öğrenildi.
Paşavizyon Gazetesi olarak rahatsızlıkları nedeniyle sevenlerini üzen ancak tedavileri sonucu sağlıklarına kavuşan Bayrampaşalı siyasetçilere geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor, sağlıklı, mutlu ve huzurlu günler diliyoruz.

 

 

Tarih: 09 Ağustos 2019 Cuma    Hit: 3078

Henüz yourm yapılmadı, ilk yorum yapan sen ol