28 Ekim 2020 Çarşamba   

EYÜPSULTANLI KADINLAR TER ATTI

EYÜPSULTANLI KADINLAR TER ATTI
 

Eyüpsultanlı kadınlar açık alanda spor faaliyetlerine başladı.

Eyüpsultan Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü,  kadınlar için “Açık Alan Spor Faaliyetleri” başlattı.

Koronavirüs salgını nedeniyle uygulanan kısıtlamaların ardından normalleşme sürecine girilmesiyle birlikte başlatılan etkinliğe, uzun süredir evlerinde kalan Eyüpsultanlı kadınlar yoğun ilgi gösterdi.

TEDBİRLERE UYARAK SPOR YAPTILAR
Eyüpsultanlı kadınlara sağlıklı yaşam bilinci kazandırmayı ve düzenli spor yapmalarını sağlamayı amaçlayan etkinlikte, özellikle sağlık tedbirlerine önem verildi.

Maskelerini takarak spor yapacakları alana gelen kadınların öncelikle ateş ölçümü yapıldı. Ardından ellerini dezenfekte ederek spor yapacakları alana geçen kadınlar, uzman hocalar eşliğinde spor yaptılar.

Kadınlar için “Açık Alan Spor Faaliyetleri”; pazartesi – çarşamba ve cuma günleri saat 09.00'da Göktürk Özgecan Aslan Parkı, Eyüp Stadı ve Akşemsettin Parkı'nda; salı ve perşembe günleri saat 09.00'da Alibeyköy Spor Tesisleri, Kemerburgaz Parkı, Güzeltepe Parkı ve Rami Bir Nefes Parkı'nda düzenlenecek.

İSTEYENLER SAAT 19.30'DAKİ SPOR ETKİNLİĞİNE KATILABİLECEK
Eyüpsultan Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü, sabah saatlerinde düzenlenen “Açık Alan Spor Faaliyetleri”ne katılamayacak olan kadınları da unutmadı.

Eyüpsultanlı kadınların sağlıklı yaşam sürebilmeleri adına başlatılan Açık Alan Spor Faaliyetleri akşamları da yapılacak.

Açık Alan Spor Faaliyetleri’nin akşam programı ise şu şekilde:
Pazartesi, çarşamba ve cuma günleri saat 19.30'da Eyüp Stadı’nda; salı ve perşembe günleri ise yine aynı saatte Göktürk Özgecan Aslan Parkı, Alibeyköy Spor Tesisleri ve Kemerburgaz Parkı'nda Eyüpsultanlı kadınlar alanında uzman spor hocalarının gözetiminde spor yapabilecekler.

Tarih: 11 Haziran 2020 Perşembe    Hit: 4169

Fotoğraflar
  • #
  • #
  • #
Henüz yourm yapılmadı, ilk yorum yapan sen ol