23 Ekim 2020 Cuma   

EREN EYÜPOĞULLARI AÇILDI

EREN EYÜPOĞULLARI AÇILDI
 

Eren Eyüpoğulları İnşaat-Emlak-Otomotiv firması Başkan Aydıner ve diğer davetlilerin de katıldığı törenle açıldı.

Bayrampaşa’nın en eski inşaat şirketlerinden Eyüpoğulları Grup’tan Eren Eyüpoğulları, kendine Eren Eyüpoğulları İnşaat-Emlak-Otomotiv firması açtı.
Orta Mahalle Adalet Sokak’taki Eren Eyüpoğuları İnşaat-Emlak-Otomotiv firmasının açılışın törenine Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner, Bayrampaşa Belediye Başkan Yardımcısı Gökhan Can Balekoğlu, Bayrampaşa Devlet Hastanesi Başhekim Yardımcısı Dr. Yılmaz Ergin, AK Parti Bayrampaşa İlçe Başkanı Ersin Saçlı, MHP Bayrampaşa İlçe Başkanı İbrahim Yeşil, Bayrampaşa Belediyesi Meclis Başkanı Ali Hacınoğmanoğlu, belediye meclis üyeleri Tolga Güneş, Ali Osman Çalışkan ve Tarık Buğra Özgecan, Eyüpoğulları İnşaat kurucusu Selami Eyüpoğulları, Enis Eyüpoğulları, Bayrampaşalı iş insanları ve çok sayıda davetli katıldı.
Yapılan duanın ardından firmanın açılış kurdelası Başkan Aydıner, ilçe başkanları Saçlı ve Yeşil ile diğer davetliler tarafından kesildi.
Başkan Aydıner yaptığı açıklamada, “Eren Eyüpoğulları İnşaat-Emlak-Otomotiv firmasının açılışının hayırlı olmasını diliyorum. Rabbim hayırlı işler, bol kazançlar versin” dedi.
Açılışa katılan herkese teşekkür eden Eren Eyüpoğulları ise, “Baba mesleği inşaatçılık sektöründeki faaliyetlerimize devam edeceğiz. Büyüklerimizin emanetini en iyi şekilde Bayrampaşa halkına hizmet etmek adına devam edeceğiz. Bunun yanı sıra emlak ve otomotiv işiyle de sektörde önemli bir yer edinmek istiyoruz. Açılışımıza katılarak beni onurlandıran herkese teşekkür ederim” diye konuştu.

 

Tarih: 16 Ekim 2020 Cuma    Hit: 3828

Fotoğraflar
  • #
  • #
  • #
Henüz yourm yapılmadı, ilk yorum yapan sen ol