23 Ekim 2020 Cuma   

EKREM İMAMOĞLU, BAYRAMPAŞA’DA

EKREM İMAMOĞLU, BAYRAMPAŞA’DA
 

İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, Bayrampaşa’da geçmiş yönetim döneminde başlanan ve yapımı süren projelerde incelemelerde bulundu.
İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, beraberinde Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner, CHP Bayrampaşa İlçe Başkanı Hasan Mutlu, İYİ Parti Bayrampaşa İlçe Başkanı Raif Güler, CHP ve İYİ Parti’nin İBB ve Bayrampaşa meclis üyeleri, mahalle muhtarları ve yetkililerle, Bayrampaşa’da geçmiş dönemde başlanılan ve yapımı devam eden projelerde incelemelerde bulundu.  
Önceki dönem İBB yönetimi tarafından başlanılan, seçim sonrası bir süre yapımı duran Kartaltepe Eski Lunapark ve Tuna Spor Kompleksi projelerinin yapımına yeniden başlanmıştı. İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, Bayrampaşa’ya gelerek çalışmaları yerinde inceledi ve yapımı süren projelerin bitirileceğinin altını çizdi.
Ekrem İmamoğlu ve beraberindeki heyet önce, Kartaltepe’de yapımı devam eden Eski Lunapark alanına gitti ve incelemelerde bulundu. Başkan İmamoğlu, daha sonra Tuna Caddesi’nde yapımı süren Tuna Spor Kompleksi yüzme havuzu ve otopark inşaatında incelemelerde bulundu ve yapılan çalışmalar hakkında bilgiler aldı.

TUNASPOR VE ALTINTEPSİSPOR’U ZİYARET ETTİ
İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, Tuna Spor Kompleksi’ndeki incelemelerinin ardından Tuna Spor Kulübü’nü ziyaret etti. Tuna Spor Kulübü Başkanı Mustafa Altuntaş, aynı zamanda hemşehrisi olan İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’na çiçek vererek ziyaretinden dolayı teşekkür ederken, kulüp hakkında bilgiler verdi ve sorunlarını iletti. Ekrem İmamoğlu da Tuna Spor Kulübü kütüphanesine İBB tarafından yeni bastırılan “Nutuk” kitabını hediye etti. 
İBB Başkanı İmamoğlu ve beraberindeki heyetle birlikte daha sonra eski İBB yönetimi tarafından yapımına başlanan ve yeni dönemde bitirilen ve içinde Şehit Esma Çevik Parkı, yer altı otoparkı ile Altıntepsi Spor Kulübü lokalinin de bulunduğu tesislerde incelemelerde bulundu. Ardından kulüp lokaline geçen İmamoğlu’na Altıntepsi Spor Kulübü Başkanı Okan Turan tarafından 34 numaralı Altıntepsispor forması takdim edildi. Başkan İmamoğlu da kulübe “Nutuk” kitabını hediye etti.

 

Tarih: 15 Ekim 2020 Perşembe    Hit: 4102

Fotoğraflar
  • #
  • #
  • #
  • #
Henüz yourm yapılmadı, ilk yorum yapan sen ol