03 Aralık 2020 Perşembe   

DOST TOPLANTISI GÖVDE GÖSTERİSİNE DÖNÜŞŸTÜ

DOST TOPLANTISI GÖVDE GÖSTERİSİNE DÖNÜŞŸTÜ
 

Sultangazi’de AKP’nin ayak sesleri Ahmet Ziya ERÇAKIR’la doruğŸa ulaşŸtı. Sultangazi Duygu DüğŸün Salonu’nda dostlarıyla bir toplantı düzenleyen ERÇAKIR’ın davetine teşŸrif eden yüzlerce misafir ve partili, programı gövde gösterisine çevirdi. Adeta diğŸer partilere gözdağŸı veren toplantıya halkın yanı sıra; AKP Sultangazi İlçe BaşŸkanı Av. Murat ATIM, AKP Sultangazi Belediye BaşŸkan Adayı Cahit ALTUNAY, AKP İl Genel Meclisi ܜyesi Adayları Hakkı İsmail ŞİMŞEK ve Remzi ŞANLAN, AKP Sultangazi Belediyesi Meclis ܜyesi Adayları Yusuf KIZILDAĞ, Zekeriya HAYIRLIOĞLU, UğŸur DܜRܜ, İlyas AVCILAR, Engin KIRMAÇ, Fevzi DܜLGER, Hacı ORHAN, Servet BEŞKARDEŞ, Mustafa GܜNAYDIN, İl Koordinatörü Rıdvan DURMAZ, Seçim Koordinasyon Merkezi BaşŸkanı Ahmet ÇELİK ve 50. Yıl Mahallesi Muhtarı Lütfi BAYRAM da katıldı.

            Toplantı salona teşŸrif eden protokolün takdiminin ardından AKP Sultangazi Belediye Meclis ܜyesi Adayı Ahmet Ziya ERÇAKIR’ın söz almasıyla başŸladı. KonuşŸmasına partisinin yıllardır ilçeye yaptığŸı yatırım ve hizmetlerden bahsederek başŸlayan ERÇAKIR, “Senelerdir iktidar partimizin ilçemize ve ülkemize yapmışŸ olduğŸu hizmetler ortadadır. Biz su konusunda bile büyük sıkıntılar yaşŸayan bir şŸehirden bu günlere geldik. GeldiğŸimiz bu nokta inkar edilemez. Ancak yeni kurulan ilçemiz adına çok önemli bir beşŸ yıl bizleri bekliyor. Umut ediyorum ki 29 Mart yerel seçimlerde kazanacağŸımız büyük zaferle önümüzdeki süreçte yapılacak olan hizmetleri hep beraber gerçekleşŸtireceğŸiz. Ben bu çatı altında olmaktan büyük bir onur duyuyorum” dedi.

            Ahmet Ziya ERÇAKIR’ın ardından söz almak üzere kürsüye AKP Sultangazi İlçe BaşŸkanı Av. Murat ATIM geldi. Sözlerine aday seçimlerinde nelere dikkat ettiklerini belirterek başŸlayan ATIM, kriter olarak nitelik ve kişŸiliğŸe baktıklarını belirterek sözlerine şŸu şŸekilde devam etti: “Aday seçim sürecinde Ahmet Ziya ERÇAKIR kardeşŸimizi de bu nitelikleri fazlasıyla taşŸıdığŸına ve görevi layıkıyla yapacağŸına kanaat getirdiğŸimiz için seçtik. Bu tarzdaki önemli kişŸilerin elbetteki hem halkımıza hem de partimize çok büyük katkıları olacaktır. Sultangazi ilçemiz böyle güzel adaylarla, güzel hizmetlere layıktır.” Ellerinde bulunan ekibin listesinin kuşŸkusuz en güçlü liste olduğŸunu vurgulayan ATIM: “En güçlü biziz ve biz kazanacağŸız. Durmak yok, yola devam” diyerek sözlerini tamamladı.        

            Programda son sözü ise taraflı tarafsız herkes tarafından takdir edilen AKP Sultangazi Belediye BaşŸkan Adayı Cahit ALTUNAY aldı. Sözlerinde en önemli olan şŸeyin halka ve dolayısıyla Hakk’a hizmet olduğŸuna vurgu yapan ALTUNAY, konuşŸmasında şŸunlara yer verdi: “Görevlerimiz farklı olabilir. Ama önemli olan göreve layık olabilmektir. BaşŸarının dört unsuru vardır. İnançi eğŸitim, disiplin ve de takip. Bizler bunları gözeterek Ahmet Ziya ERÇAKIR kardeşŸimizin de içinde bulunduğŸu güçlü ekibimiz başŸarıya ulaşŸacağŸız. Şimdiye dek yaptıklarımızla sizleri mahcup etmedik, bundan sonra da yapacaklarımızla etmeyeceğŸiz.”

 ÇiğŸ köfte sürprizi

Cahit ALTUNAY’ın konuşŸmasının ardından protokolü büyük bir sürpriz bekliyordu. Ahmet Ziya ERÇAKIR’ın hazırladığŸı çiğŸ köfte ikramı salondakileri memnun ederken bu sürprizin asıl amacı daha sonra ortaya çıktı. 8 Mart Dünya Kadınlar Günü münasebetiyle daima erkeklere hizmet eden bayanlar için hazırlanan çiğŸ köfteler, bu sefer erkekler tarafından, üstelik de AKP Sultangazi İlçe BaşŸkanı Av. Murat ATIM, AKP Sultangazi Belediye BaşŸkan Adayı Cahit ALTUNAY tarafından bayanlara bizzat takdim edildi. Bu jest karşŸısında oldukça şŸaşŸıran ve sevinen bayanlara yapılan ikram salonda çok güzel görüntülere sahne oldu.

 

                                                                                                                                                                 Emrah ÇEKİRGE

Tarih: 3- Mart 2009 Pazartesi    Hit: 2215

Henüz yourm yapılmadı, ilk yorum yapan sen ol