09 Ağustos 2020 Pazar   

DEĞNEKÇİ OPERASYONU!

DEĞNEKÇİ OPERASYONU!
 

İSPARK’a ait otopark alanlarında mesai saatleri dışında vatandaşlardan haksız yere para talep eden ve  “Değnekçi“ diye tabir edilen şahıslara yönelik İstanbul Emniyet Müdürlüğü  Asayiş Şube Müdürlüğü ekiplerince İstanbul’un 39 ilçesinde eş zamanlı olarak operasyon düzenlendi.
Operasyonda görev alan Bayrampaşa Asayiş Büro ekiplerinin de Bayrampaşa’da İSPARK’a ait olan otoparklar ile trafik yoğunluğunun fazla olduğu cadde ve sokaklarda yaptığı denetimler sonucunda herhangi bir olumsuzluğa rastlanılmadı. Değnekçi veya şüphelinin olmadığı Bayrampaşa’nın bu konuda güvenli bir bölge olduğu tespit edildi. Operasyona Bayrampaşa Asayiş Büro ekiplerinin yanı sıra trafik ekiplerinin de katıldığı gözlendi. Bayrampaşa Asayiş Büro ekipleri, sürücülere değnekçilik yapan kişi ve kişilere karşı dikkatli olmaları gerektiği konusunda uyarılarda bulundu.  
İstanbul genelinde 3 gün süren değnekçi operasyonunda ise toplam 69 kişiye işlem yapılırken, 18 kişi gözaltına alındı. Gözaltına alınan şüpheliler hakkında adli işlem başlatıldı.

Tarih: 10 Eylül 2019 Salı    Hit: 2021

Fotoğraflar
  • #
  • #
  • #
Henüz yourm yapılmadı, ilk yorum yapan sen ol