23 Ekim 2020 Cuma   

CUMHUR İTTİFAKI BULUŞTU

CUMHUR İTTİFAKI BULUŞTU
 

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Bayrampaşa İlçe Başkanı Ersin Saçlı, Cumhur İttifakı ortağı Milliyetçi Hareket Partisi’nin (MHP) Bayrampaşa teşkilatına hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.  
AK Parti Bayrampaşa İlçe Başkanı Ersin Saçlı, MHP Bayrampaşa teşkilatını ziyaret ederek, MHP İstanbul İl Yönetim Kurulu’na seçilen Yaşar Kaba ve MHP Bayrampaşa İlçe Başkanlığına getirilen İbrahim Yeşil’e yeni görevlerinin hayırlı olmasını temenni ederek başarılar diledi.
MHP İstanbul İl Yönetim Kurulu Üyesi Yaşar Kaba ve MHP Bayrampaşa İlçe Başkanı İbrahim Yeşil, AK Parti Bayrampaşa İlçe Başkanı Ersin Saçlı’ya ziyaretinden dolayı teşekkür ederek, “Tüm Türkiye’de olduğu gibi Bayrampaşa’da da Cumhur İttifakı uyumlu bir çalışma ortaya koyuyor. Bayrampaşalılara hizmet etmek bizim asli görevimiz” ifadelerini kullandılar.
AK Parti Bayrampaşa İlçe Başkanı Ersin Saçlı da, “Cumhur İttifakı olarak bir arada olmamızın ana nedeni, vatanımız, bayrağımız, devletimiz ve milletimizdir. Bu ittifak içinde Bayrampaşa’da bir arada olmaktan mutluluk duyuyoruz” şeklinde konuştu.
Görüşmede ayrıca Yaşar Kaba ve İbrahim Yeşil ise bir süre önce babası vefat eden Ersin Saçlı’ya taziyelerini ilettiler.

Tarih: 01 Ekim 2020 Perşembe    Hit: 5064

Henüz yourm yapılmadı, ilk yorum yapan sen ol