10 Aralık 2019 Salı   

ÇOLAKOĞLU İNŞAAT’TAN MEVLİD

ÇOLAKOĞLU İNŞAAT’TAN MEVLİD
 

Çolakoğlu İnşaat’ın yönetim kurulu başkanı ve Özel Rami Hastanesi ortaklarından Kamil Çolak, geçen sene trafik kazası sonucu vefat eden oğlu Yavuz Selim Çolak’ın 1. Sene-i devriyesi nedeniyle mevlid düzenledi.
Bayrampaşa Belediyesi Tuna Sosyal Tesisleri’nde düzenlenen mevlide, iş, siyaset ve STK dünyasından bir çok davetli katıldı.
Kamil Çolak ve eşi Fadime Çolak’ın düzenlediği mevlidde oğulları Fatih ve Yusuf Çolak davetlilerle yakından ilgilenerek kardeşleri Yavuz Selim Çolak’ın vefatının 1. sene-i devriyesinde kendilerini yalnız bırakmayan herkese teşekkür ettiler.
Davut Şensoy hocanın Kur’an-ı Kerim tilavetiyle başlayan mevlidde, 20 yaşında trafik kazası sonucu vefat eden merhum Yavuz Selim Çolak için dualar edildi.
Mevlide Bayrampaşa Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Tüfekçi, Özel Rami Hastanesi ortakları Mustafa Erdem, Lütfü Şimşek, Aytekin Parmak, Bayrampaşa Belediyesi Meclis Üyesi Ömer Faruk Parmak, Avukat Hayrettin Aydın, Özel Rami Hastanesi Müdürü Süleyman Sezer, 
Paşavizyon Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Cemil Sağlam, İyi Kalpler Yardımlaşma ve Kültür Derneği Başkanı Adem Dişçi, Altıntepsi Mahallesi Muhtarı Selahattin Beyler, Bayrampaşa Trabzonlular Derneği Başkanı Mustafa Sarı başta olmak üzere Çolakoğlu ailesinin akrabaları, dostları, komşuları, iş ortakları  ve çok sayıda seveni katıldı.
Merhum Yavuz Selim Çolak, geçen yıl 23 Temmuz’da Tekirdağ’da geçirdiği trafik kazası sonucu iki arkadaşıyla birlikte 20 yaşında hayatını kaybetmişti.

Tarih: 30 Temmuz 2019 Salı    Hit: 15233

Fotoğraflar
  • #
  • #
  • #
  • #
  • #
  • #
Henüz yourm yapılmadı, ilk yorum yapan sen ol