20 Ekim 2020 Salı   

ÇOLAK AİLESİNİN MUTLU GÜNÜ

ÇOLAK AİLESİNİN MUTLU GÜNÜ
 

Bayrampaşa’nın tanınmış işadamlarından, Çolakoğlu İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Kamil Çolak’ın oğlu Fatih Çolak hayatını Kübra Karadaş ile birleştirdi.
Bayrampaşa’da uzun süredir inşaat sektöründe faaliyet gösteren Çolakoğlu İnşaat, geçtiğimiz günlerde Özel Rami Hastanesini açarak sağlık sektörüne giriş yapmıştı. 
Yönetim Kurulu Başkanı Kamil Çolak’ın oğlu Fatih Çolak dün akşam Beykoz Küçüksu Kasrı’nda Kübra Çolak ile dünya evine girdi. Nikah törenine iş, siyaset ve STK dünyasından bir çok seçkin davetli katıldı.
Genç çiftin nikahını Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner kıydı.
Başkan Aydıner yaptığı açıklamada, “Sevgili dostum Kamil Çolak Bey'in değerli oğlu Fatih ile Kübra hanımın nikah akitlerini gerçekleştirdik. Genç çiftimize mutluluklar diliyorum” ifadelerini kullandı.
Fatih Çolak ise bugün yaptığı açıklamada, “Değerli büyüğüm Bayrampaşa Belediye Başkanımız Atila Aydıner’e nikah akdimi gerçekleştirdiği için sonsuz teşekkürler sunarım. Bu mutlu günümde beni yalnız bırakmayan, nikah akdime katılan bütün sevenlerime sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. İyi ki varsınız” açıklamasını yaptı.
Bizler de Paşavizyon Gazetesi olarak Kübra ve Fatih Çolak çiftine ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

Tarih: 21 Eylül 2020 Pazartesi    Hit: 5493

Fotoğraflar
  • #
  • #
  • #
  • #
Henüz yourm yapılmadı, ilk yorum yapan sen ol