09 Ağustos 2022 Salı   

ÇOCUKLARA BAYRAM ÖNCESİ MORAL

ÇOCUKLARA BAYRAM ÖNCESİ MORAL
 

Bayrampaşa'nın ilk ve tek tiyatrosu olma ünvanını elinde tutan Şifa Niyetine Tiyatro Atölyesi, tüm tiyatro ekibiyle birlikte ilçede bulunan parklarda ve caddelerde çocuklara Kurban Bayramı öncesi sürpriz yaptı.
Şifa Niyetine Tiyatro Atölyesi ekibi, palyaço ve Pamuk Prenses ile birlikte çeşitli gösteriler düzenleyerek çocuklara bir yaz eğlencesi yaşattı. Etkinlikte Şifa Niyetine Tiyatro Atölyesi ailesi sırasıyla Celil Mısırlı, Zeynep Birgül, Nilay Birgül ve Eğitmen İlyas Çağlayan yer aldı.  Yüzleri rengarenk boyanan, renkli balonlar ve çeşitli hediyelerle jest yapılan çocuklar çok mutlu oldu.
Şifa Niyetine Tiyatro Atölyesi Eğitmeni İlyas Çağlayan yaptığı açıklamada; Bayrampaşa’nın 11 mahallesinde bu etkinlikleri yapmayı planladıklarını belirterek, “Çocuklarımız için caddelere indik ve onlarla harika vakitler geçirdik. Bir nebze de olsa onları mutlu edebildiysek ne mutlu bize. Tiyatromuzun isminden de anlaşılacağı üzere biz hem çocuklarımıza hem de tüm sanatseverlere Şifa olmak için kurulan bir tiyatro ailesiyiz. Kurban Bayramı öncesi çocuklarımıza sürpriz yapmak istedik. Etkinliklerimiz yaz boyunca devam edecek” ifadelerini kullandı.

Tarih: 07 Temmuz 2022 Perşembe    Hit: 1134

Fotoğraflar
  • #
  • #
  • #
Henüz yourm yapılmadı, ilk yorum yapan sen ol