19 Haziran 2019 Çarşamba   

ÇOCUKLAR GÜLSÜN DÜNYA GÜLSÜN

ÇOCUKLAR GÜLSÜN DÜNYA GÜLSÜN
 

Genel Merkezi Bayrampaşa’da bulunan İyi Kalpler Yardımlaşma ve Kültür Derneği, “Çocuklar gülsün dünya gülsün” Projesi kapsamında minik çocuklara Babalu Aktif Oyun Parkı’nda etkinlik düzenledi.
İyi Kalpler Yardımlaşma ve Kültür Derneği çocukların hayallerini yerine getiriyor, evlerini tadilat yaptırıyor, erzak dağıtıyor, köy okullarına hediyeler gönderiyor, otizmli çocuklar için sınıf yaptırıp eğitim materyallerini tedarik ediyor. Bunun yanı sıra İyi Kalpler ekibi, projelerine hızla devam ederken, çocukları eğlendirmek için de projeler yapmaya gayret gösteriyor.
İyi Kalpler Yardımlaşma ve Kültür Derneği Başkanı Adem Dişçi, yaptığı açıklamada “Çocuklar bizim geleceğimiz ve onları iyi yetiştirmemiz, iyi eğitim vermemiz gerekir. Aynı zamanda çocukları sevindirmek bence dünyanın en güzel işlerinden birisi. Dernek bünyemizde çok değerli kişiler bulunmakta. Tiyatro eğitmeni ve Kişisel Gelişim Uzmanı olan Genel Sekreterimiz İlyas Çağlayan, çocuklarımıza tiyatral eğitimler, kişisel gelişim eğitimleri vermekte ve onları geleceğe en güzel şekilde hazırlamaktadır. Aynı şekilde Kadın Kollarımızda bulunan Müjdenur Akpınar’da okul öncesi eğitmeni olarak küçük çocuklarımıza destek olmaktadır. Yönetimimizde doktordan zabıtaya, esnaftan işadamına, eğitimcisinden sendikacısına kadar bir çok değerli insan bulunmaktadır. Biz ekibimizle Bayrampaşamızı, Türkiye’nin iyilik elçisi haline getirmek için elimizden geleni yapacağız” diye konuştu.

Destek verenlere teşekkür ederiz

Babalu Aktif Oyun Parkı’nda “Çocukar gülsün dünya gülsün” adıyla düzenlemiş oldukları etkinlikte çocukların çok güzel anlar geçirdiğini belirten Adem Dişçi, bu projeyi destekleyen herkese teşekkür etti. Başkan Dişçi yaptığı açıklamada, “Babalu Aktif Oyun Parkı’nda düzenlemiş oldukları projeye destek sağlayan Bayrampaşa Belediye Başkanı Atilla Aydıner’e, ulaşım için desteğini veren Bayrampaşa Belediye Başkan Yardımcısı Yalçın Sırakaya’ya, kahvaltı desteği veren Bayrampaşa Seyran Pastahenesine, sularımızı veren Özkaynak Su Genel Müdürü Muhammer Genç’e, keklerimizi alan Numunebağ Eczanesi çalışanı Hüseyin Taştanoğlu’na, meyve sularımızı alan Göz Nurunu Koruma Vakfı emeklisi Dilek Örnek’e ve İsmetpaşa Mahallesi Muhtarı Semih Çelebir’ye ve Nezahat Hanıma teşekkür ederiz. Ayrıca bu projede bize kapılarını açan Babalu Aktif Oyun Parkı’nın sahibi Barış beye ve bizi ağırlayan emektar kardeşlerimize teşekkür ederiz” ifadelerini kullandı.

 

 

Tarih: 12 Mart 2019 Salı    Hit: 1571

Fotoğraflar
  • #
  • #
  • #
  • #
  • #
  • #
  • #
  • #
  • #
  • #
Henüz yourm yapılmadı, ilk yorum yapan sen ol