24 Ocak 2020 Cuma   

ÇİVİ İRFAN’IN MUTLU GÜNÜ

ÇİVİ İRFAN’IN MUTLU GÜNÜ
 

Terazidere Spor Kulübü Teknik Direktörü İrfan Öztürk ve eşi Nermin Öztürk’ün oğlu Erkut Öztürk, Gülşah ve Emin Günler çiftinin kızı Rümeysa Günler ile dünya evine girdi.
Koç Düğün Salonu’nda gerçekleştirilen düğünde hayatlarını birleştiren Rümeysa ve Erkut Öztürk çifti bu mutlu günlerinde çalan şarkılar eşliğinde doyasıya eğlendi.
Düğün, iş, siyaset ve spor camiasından çok sayıda kişiyi ağırladı. Genç çiftin düğün törenine eski DSP İstanbul Milletvekili Bahri Sipahi, CHP Bayrampaşa İlçe Başkanı İbrahim Kahraman, CHP Bayrampaşa Belediye Başkan Adayı Remzi Albayrak, Bayrampaşa Tunaspor Kulübü Başkanı Mustafa Altuntaş, Bayrampaşa Teknikspor Kulübü Başkanı Ülkü Gürkan, Kale Çatal Kaşık ve Bıçak firmasının sahiplerinden Bekir Bikliç ile Bahri Bikliç, Terazidere Mahallesi Muhtarı Başkim Kosova ve Bayrampaşa’nın sevilen simaları Zülfü Koç ve Kadir Şehitler’in yanı sıra çok sayıda seçkin davetli katıldı.
Davetlileri kapıda karşılayan Öztürk ve Günler aileleri, masaları tek tek dolaşarak çocuklarının bu mutlu gününde misafirleriyle yakından ilgilendiler.
Düğün sonrası açıklamalarda bulunan Terazidere Spor Kulübü Teknik Direktörü İrfan Öztürk, “Çocuklarımızın bu mutlu gününde bizleri yalnız bırakmayarak düğünümüze katılan herkese çok teşekkür ediyoruz. Oğlum Erkut ve gelinimiz, biricik kızımız Rümeysa’ya bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz” ifadelerini kullandı.  

Tarih: 02 Eylül 2019 Pazartesi    Hit: 6277

Fotoğraflar
  • #
  • #
  • #
  • #
  • #
Henüz yourm yapılmadı, ilk yorum yapan sen ol