28 Mayıs 2020 Perşembe   

CANBABA VE ALICIK’TAN ZİYARET

CANBABA VE ALICIK’TAN ZİYARET
 

Bayrampaşa Kaymakamı Osman Aslan Canbaba ve eski Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık’tan gazetemiz Paşavizyon’a sürpriz ziyaret.
2009 ile 2019 yılları arasında Aydın’ın Nazilli ilçesinde 10 yıl boyunca belediye başkanlığı yapan Nazilli Belediyespor Onursal Başkanı  Haluk Alıcık, beraberinde Bayrampaşalı işadamı Ahmet Turan ile birlikte Paşavizyon Gazetesi’ni ziyaret etti. Genel Yayın Yönetmenimiz Cemil Sağlam ile bir süre sohbet eden Alıcık, “10 yıllık belediye başkanlığı dönemimde yaptığımız yatırımlarımızla ilçe belediyeciliğini farklı bir noktaya taşıdık. 10 yıllık görev süremde 7’den 70’e herkese hitap eden, halkımızın tümünü kucaklayan projeleri hayata geçirdik. Şimdilerde ise Nazilli dışında bulunan dostlarımı ziyaret ederek kendileriyle hasret gideriyorum. Paşavizyon Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Cemil Sağlam ile uzun yıllara dayanan bir dostluğum bulunuyor. Bayrampaşa ve çevresindeki tüm gelişmeleri gerek Paşavizyon internet sitesinden gerekse de her ay postayla Nazilli’ye gelen Paşavizyon Gazetesi’nden takip ediyorum. Cemil Sağlam’ın nezdinde Paşavizyon ailesine hayırlı ve başarılı çalışmalar diliyorum” dedi.

Kaymakam Canbaba’dan sürpriz ziyaret
Eski Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık’ın ziyareti esnasında Bayrampaşa Kaymakamı Osman Aslan Canbaba da Paşavizyon Gazetesi’ne sürpriz bir ziyaret gerçekleştirdi.
Kaymakam Canbaba, Paşavizyon Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Cemil Sağlam ve çalışanlarının daha önce kendisini ziyaret ettiğini ifade ederek, “Paşavizyon Gazetesi’ne uzun zamandan beri iade-i ziyaret gerçekleştirmek istiyordum. Kısmet de bugüne oldu. Eski Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık ile de burada karşılaşıp, tanışmış olduk. Ben eskiden İzmir Narlıdere Kaymakamlığı yaparken Haluk Alıcık beyi Nazilli’de yaptığı başarılı çalışmalardan dolayı biliyordum. Haluk Alıcık beyefendiye bundan sonraki yaşamında başarılar diliyorum” dedi. Kaymakam Canbaba, Paşavizyon Gazetesi’nin 11 yıldır Bayrampaşa ve çevresindeki bölgelerinin gözü, kulağı ve sesi olduğunu belirterek, “Paşavizyon Gazetesi’nin her biri kendi alanında ulusal basın tecrübesine sahip çok iyi yazar, editör ve muhabir ekibi var. Bu ekibin uyumlu çalışmaları sonucu Paşavizyon Gazetesi, Bayrampaşamızda çok başarılı bir medya gücüne sahip. Emeği geçenlere teşekkür ediyor, yayın hayatınızda başarılar diliyorum” açıklamasında bulundu.

Cemil Sağlam’dan teşekkür
Paşavizyon Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Cemil Sağlam ise yaptığı açıklamada, Bayrampaşa Kaymakamı Osman Aslan Canbaba, eski Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık ve Bayrampaşalı işadamı Ahmet Turhan’ın ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Paşavizyon Gazetesi, 2008 yılından beri okurlarına farklı bir habercilik anlayışı yaşatıyor. Paşavizyon Gazetesi, her biri ulusal basın deneyimine sahip, yazar, editör, muhabir ve grafiker kadrosuyla da bir yerel gazetenin çok daha üstünde, profesyonel anlamda gazetecilik yapıyor. Gazetemize gelerek bizleri ziyaret eden ve samimi bir ortamda gerçekleştirilen bu nazik davranıştan dolayı İlçe Kaymakamımız Osman Aslan Canbaba, eski Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık’a ve Bayrampaşalı işadamı Ahmet Turan’a şahsım ve çalışma arkadaşlarım adına teşekkürlerimi sunuyorum” diye konuştu.

 

Tarih: 12 Nisan 2019 Cuma    Hit: 7046

Fotoğraflar
  • #
  • #
Henüz yourm yapılmadı, ilk yorum yapan sen ol