11 Ağustos 2020 Salı   

BÜLENT BÖREKÇİLİK AÇILDI

BÜLENT BÖREKÇİLİK AÇILDI
 

Adana’nın ünlü börek markası Bülent Börekçilik’in 15 Temmuz Demokrasi Otogarı Şubesi bugün düzenlenen törenle hizmete açıldı.
İşletmeciliğini Bayrampaşa’nın tanınmış iş insanlarından Cahit Özel’in yaptığı Bülent Börekçilik’in 15 Temmuz Demokrasi Otogarı’nın metro istasyonun bulunduğu binadaki şubesinin açılışına, iş, siyaset ve spor dünyasından bir çok insan katıldı.
Bülent Börekçilik’in açılışına Bayrampaşa Kaymakamı Dr. Soner Şenel, Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner, Belediye Başkan Yardımcıları Ahmet Tüfekçi ve Can Gökhan Balekoğlu, Bayrampaşa Emniyet Müdürü Necati Aktuğ Şahin, Emniyet Müdür Yardımcısı Muharrem Levent Türkmen, Metro Turizm’in sahibi Talip Öztürk, 168 Platform Başkanı Erdem Yücel, Otogaz Zabıta Müdürü Yusuf Polat, Sultanahmet Köftecisi Sahibi Yavuz Yavuztürk, Alkan Ticaret’ten Reşat Alkan, Bülent Börekçilik yetkilileri ve çok sayıda davetli katıldı.

ŞENEL: HAYIRLI VE BOL KAZANÇLAR DİLİYORUM
Açılışta bir konuşma yapan Bayrampaşa Kaymakamı Dr. Soner Şenel, “İlçemizde hizmete giren her işletme bizim için önemli. Bayrampaşa’nın gıda sektöründe bu tür işletmelere ihtiyacı var. Börek özellikle kahvaltılarda çok sevilen ve tüketilen bir yiyecek. Ülke çapında birçok şubesi bulunan Bülent Börekçiliğin ilçemizde hizmete giren şubesinin hayırlı olmasını ve yatırımcılarına, çalışanlarına hayırlı ve bol kazançlar getirmesini temenni ediyorum” ifadelerini kullandı.

AYDINER: BAYRAMPAŞA’NIN YENİ LEZZET İSTASYONU
Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner ise yaptığı konuşmasında, “Otogardaki gıda sektörünün önemli isimlerinden biri olan Cahit Özel kardeşimizin açtığı Bülent Börekçilik’in yeni şubesinin açılışının hayırlı olmasını diliyorum. Adana’nın meşhur böreğini otogara gelen herkes tatma imkanı bulacak. Bayrampaşa’nın lezzet istasyonları arasına katılan ve Adana böreğini güncelleyerek bambaşka bir tat oluşturan Bülent Börekçilik’in açılışının hayırlı olmasını diliyor, bereketli ve bol kazançlar diliyorum” şeklinde konuştu.

ÖZEL: AÇILIŞA KATILAN HERKESE TEŞEKKÜR EDERİM
26 yıldır otogarda gıda üzerine işletmeleri bulunan Bayrampaşalı iş insanı Cahit Özel ile açılışa katılan herkese teşekkür ederek, “Öncelikle, Türkiye'nin börekte en büyük markasını ilçemize kazandırmış olmanın büyük mutluluğunu yaşıyoruz. Bülent Börekçiliğin farklı tadını Bayrampaşa ve tüm otogara gelen halkımız eminim çok beğenecektir. Bu vesile ile açılış törenimizde bizleri yalnız bırakmayan herkese teşekkür ediyoruz. Tüm Bayrampaşalıları ve çevre semtlerde bulunanları Bülent Börekçilik otogar şubemize davet ediyoruz” dedi.

MEŞHUR ADANA BÖREĞİ
Bülent Börekçilik, eskiden beri bilinen Adana Böreğini tekrar güncelleyerek günümüze taşıdı ve seri imalatına başlayarak İstanbul’da da şubeler açmaya başladı. Daha İstanbul’a gelir gelmez büyük bir ilgiyle karşılanan ‘Meşhur Adana Böreği’ sıcak yenmesi tavsiye edildiği için şubelerde börek almak için kuyruklar oluşuyor.
İçindeki peynirin tamamen erimiş olması böreğe lezzet katıyor. irma, yıllara dayanan bu lezzetin günümüze uyarlanmasında da tamamen organik ürünler kullanılarak, özel yapılan hamur, yine özel üretilen peynir ve organik tereyağı kullanıyor. 'Lezzet-i Ala' sloganıyla hizmet veren Bülent Börekçilik 15 Temmuz Demokrasi Otogarı Şubesi. Metro İstasyonu Binası No: 13’te 06.00 ile 17.00 saatleri arasında hizmet veriyor.

Tarih: 14 Temmuz 2020 Salı    Hit: 4892

Fotoğraflar
  • #
  • #
  • #
  • #
  • #
Henüz yourm yapılmadı, ilk yorum yapan sen ol