27 Ocak 2021 Çarşamba   

BLEND365

BLEND365
 

Wish More Hotel İstanbul’un cheesecake tutkunlarına özel mekanından iştah kabartıcı lezzetler.
Sofralarında daima en leziz tatları sunma misyonunu benimseyen Wish More Hotel İstanbul, yeni kafesi BLEND365 ile cheesecake severlerin gözdesi oluyor.
Wish More Hotel İstanbul’un yeni kafesi BLEND 365, sosyal mesafe kurallarına uygun olarak konumlandırılan oturma düzeniyle, gerek dış mekanı açık havayı tercih edenlerin, gerekse kapalı mekanda sıcacık leziz kahvelerini yudumlamak isteyen misafirlerin keyif mekanı oluyor. Birbirinden leziz cheesecakelerin yanında eşsiz kahve seçenekleri ile damakları şenlendiriyor. Ayrıca bu leziz cheesecakeleri sevdikleri ile paylaşmak isteyen misafirler, sipariş de verebiliyor.
Wish More Hotel İstanbul’un deneyimli ve maharetli şefleri, leziz cheesecake çeşitlerinin yanı sıra Türk ve dünya mutfaklarının en gözde lezzetlerine de hazırladıkları menülerinde yaratıcı dokunuşlarla yorumlayarak misafirlerin beğenisine sunuyor. Hijyen güvenlik kuralları gereği oluşturdukları QR kodlu menüleri ile misafirlerin temassız bir şekilde bu özel lezzetleri afiyetle deneyimleme zevki yaşatıyor.

Tarih: 25 Kasım 2020 Çarşamba    Hit: 5759

Fotoğraflar
  • #
  • #
  • #
Henüz yourm yapılmadı, ilk yorum yapan sen ol