15 Eylül 2019 Pazar   

BİLGİ GENÇLİK İFTARDA BULUŞTU

BİLGİ GENÇLİK İFTARDA BULUŞTU
 

Bayrampaşa Bilgi Gençlik ve Spor Kulübü yönetimi, teknik heyet ve sporcularıyla iftar sofrasında bir araya geldi.

Bayrampaşa Bilgi Merkezi’nde gerçekleştirilen iftar programında Bayrampaşa Bilgi Gençlik ve Spor Kulübü’nde görev yapan antrenörlerin yanı sıra Bayrampaşa Bilgi Gençlik ve Spor Kulübü’nün başarısı için ter döken basketbol, tekvando ve izcilik takımlarının sporcuları yer aldı.

İftar programında söz alan Bayrampaşa Bilgi Gençlik ve Spor  Kulübü Yönetim Kurulu üyesi Kemal Oğuz Kıdıl, “Başarılı sporcuların yanı sıra Bayrampaşa Bilgi Gençlik ve Spor Kulübü olarak bilgili, karakterli ve ahlaklı sporcular yetiştirmek istiyoruz.”  dedi.

Kemal Oğuz Kıdıl’ın ardından konuşma yapan Bayrampaşa Bilgi Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı İsmail Aşçı ise, kulübün kurulduğu günden itibaren bugüne kadar yaşadığı süreci davetlilerle paylaştı.

İftar sofrasında bir araya gelen Bayrampaşa Bilgi Gençlik ve Spor Kulübü’nün sporcuları akşam ezanının okunmasıyla birlikte oruçlarını açarak birbirlerinin branşları hakkında fikir alışverişinde bulundular.

BİLGİ GENÇLİK İSTANBUL 2’NCİSİ

Bayrampaşa Bilgi Gençlik ve Spor Kulübü, Türkiye Basketbol Federasyonu İstanbul U16 Ligi’ni lider Elit Atletik’in ardından ikinci olarak tamamladı.

Türkiye Basketbol Federasyonu İstanbul Ligi U16 Kategorisi yarı final maçında İTO’yu 67-54 mağlup ederek adını finale yazdırdı. Kadıköy’de oynanan final müsabakasında rakibi Elit Atletik’e 51-42’lik skorla boyun eğen Bayrampaşa Bilgi Gençlik ve Spor Kulübü sezonu ikincilikle kapattı.

Daha önceki yıllar Türkiye dördüncülüğü ve İstanbul şampiyonluğu gibi dereceler elde eden Bayrampaşa Bilgi Gençlik ve Spor Kulübü bu sezon ikincilikle yetindi.

Tarih: 30 Mayıs 2019 Perşembe    Hit: 1720

Fotoğraflar
  • #
  • #
  • #
  • #
  • #
Henüz yourm yapılmadı, ilk yorum yapan sen ol