28 Ekim 2020 Çarşamba   

BERAT ATLAS’IN MUTLU GÜNÜ

BERAT ATLAS’IN MUTLU GÜNÜ
 

Çankırı Marufspor Kulübü Başkanı Berat Atlas’ın oğlu dünya evine girdi. Berat Atlas’ın oğlu Coşkun Atlas hayatını Ceyda Biner ile birleştirdi.
Çankırı Marufspor Kulübü Başkanı Berat Atlas ve eşi Şerife Ayşe’nin oğlu Coşkun Atlas hayatını Ayşe ve Ahmet Biner’in kızı Ceyda Biner ile dünya evine girdi.
Genç çiftin Hasbahçe Davet Evi’nde gerçekleştirilen nikah törenine, iş, siyaset, spor ve STK dünyasından birçok insan katıldı.
Coşkun ve Ceyda Atlas’ın nikahını Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner kıyarken, “Bayrampaşa’mızın güzide kulüplerinden Çankırı Marufspor'un Başkanı Berat Atlas'ın oğlu Coşkun ile Ceyda’nın nikah akitlerini gerçekleştirdik. Hayırlı olsun.  Rabbim mesut ve bahtiyar eylesin” ifadelerini kullandı.
Çankırı Marufspor Başkanı Berat Atlas yaptığı açıklamada, “26 Temmuz Pazar akşamı oğlum Coşkun’un nikahına bizzat gelerek ve nikahımızı kıyan Belediye Başkanımız Sayın Atila Aydıner bakanımıza, başkan yardımcıları Sayın Can Gökhan Balekoğlu, Sayın Yalçın Sırakya, Sayın Ahmet Kumbasar ve Sayın İsmail Gemici’ye, spor dünyasındaki tüm dostlarımıza, derneklerin temsilcilerine, bizleri yalnız bırakmayan tüm dost ve akrabalarımıza ayrı ayrı teşekkür eder, saygı ve sevgilerimizi sunarım” açıklamasını yaptı.

Tarih: 28 Temmuz 2020 Salı    Hit: 10419

Fotoğraflar
  • #
  • #
Henüz yourm yapılmadı, ilk yorum yapan sen ol