Koronavirüs
tedbirleri kapsamında Mart ayından beri toplanmayan Bayrampaşa Belediye Meclisi,
Temmuz ayı toplantısını Bayrampaşa Belediyesi altında bulunan Kültür Salonu’nda
sosyal mesafe kurallarına uyarak yaptı.
Toplantıya gruplar adına ve kişisel görüşlerin yer aldığı konuşmalarla
başlandı.
Meclis
Birinci Başkan Vekili Ali Hacınoğmanoğlu başkanlığında, Tolga Güneş ile Ceyhun
Çalışkan’ın kâtip üyeliğinde toplanan Bayrampaşa Belediye Meclisi, yeni encümen
ve belediye ihtisas komisyon üyelerini seçti. Ayrıca Mali Hizmetler
Müdürlüğü’nün faaliyet raporu teklifinin 10 Temmuz Cuma günü görüşülmesine
karar verildi.
Her
yıl yenilenen encümen üyelikleri seçimleri yapıldı. Grupların gösterdikleri
adaylar gizli oylama ile belirlendi.
Bayrampaşa
Belediye Meclisi 7. Seçim Dönemi 2. Toplantı Yılının 1. Oturumunda seçilen yeni
encümen ve belediye ihtisas komisyon üyeleri şöyle:
MECLİS
DİVANI : MECLİS
1.BAŞKAN VEKİLİ : Ali HACINOĞMANOĞLU MECLİS
2.BAŞKAN VEKİLİ :Mehmet ÇAKIR DİVAN
KÂTİPLERİ : 1.Gülşen
KADEŞ 2.Nülüfer
GÜLERYÜZ 3.Tolga
GÜNEŞ 4.Ceyhun
ÇALIŞKAN |
DAİMİ
ENCÜMEN ÜYELERİ : 1.Hamza
KARAMUSTAFA 2.Münir
DİNLER 3.Tolga
GÜNEŞ |
İMAR
KOMİSYONU : 1.Can
Gökhan BALEKOĞLU 2.Abdülnaser
ŞİMŞEK 3.Ali
Osman ÇALIŞKAN 4.Yalçın
KAYA 5.İbrahim
BULUT |
GENÇLİK
VE SPOR KOMİSYONU : 1.Ozan
KARADENİZ 2.Tolga
GÜNEŞ 3.Ceyhun
ÇALIŞKAN 4. Nihat
TERZİ 5.Tufan
BABAR |
BÜTÇE
KOMİSYONU : 1.Ahmet
TÜFEKÇİ 2. Fatih
EREN 3. Nülüfer
GÜLERYÜZ 4. Abdul
Fettah DİNDAR 5. Gökhan
DAL |
ENGELLİLER
KOMİSYONU : 1.Hasan
KARAKURT 2.Sedat
KONUK 3.Bekir
GÜNEŞ 4.Çetin
TÜFEKÇİ 5.Tufan
BABAR |
TARİFE
KOMİSYONU : 1.Mustafa
BEŞKARDEŞ 2.Ozan
KARADENİZ 3. Recep
KURTULUŞ 4.Ahmet
ÇAPIK 5. Kadri
SANCAKTAR |
DIŞ
İLİŞKİLER KOMİSYONU : 1. Münir
DİNLER 2. Ceyhun
ÇALIŞKAN 3.Kenan
BIÇAK 4.Bahri
BEŞKARDEŞ 5. Ömer
Faruk PARMAK |
HUKUK
KOMİSYONU : 1.İlknur
KOVAÇ BAYRAKTAR 2.Kenan
BIÇAK 3. Hasan
KARAKURT 4. Fatoş
SERİN 5. Atilla
ÖZEN |
EĞİTİM
KOMİSYONU : 1.Mehmet
ÇAKIR 2.Hamza
KARAMUSTAFA 3.Sedat
KONUK 4. Bahri
BEŞKARDEŞ 5.Nesrin
ÖZMEN |
SAĞLIK
KOMİSYONU : 1.Recep
KURTULUŞ 2.Mustafa
BEŞKARDEŞ 3.Gülşen
KADEŞ 4.Nesrin
ÖZMEN 5.Ömer
Faruk PARMAK |
MARMARA
BELEDİYELER BİRLİĞİ: ASİL
: 1.Hamza KARAMUSTAFA YEDEK
: 1.Fatih EREN |
ÇEVRE
KOMİSYONU: 1. Mehmet
ÇAKIR 2.Tolga
GÜNEŞ 3. Tarık
Buğra ÖZGECAN 4.Nihat
TERZİ 5.Çetin
TÜFEKÇİ |
TÜRK
DÜNYASI BELEDİYELER BİRLİĞİ: ASİL
: 1.Recep KURTULUŞ YEDEK
: 1.Kenan BIÇAK |