18 Ocak 2019 Cuma   

BEKİR BİKLİÇ ADAY ADAYI

BEKİR BİKLİÇ ADAY ADAYI
 

Bayrampaşa’nın tanınmış işadamlarından, Kale Çatal Bıçak Sanayi ve Dış Ticaret Limited Şirketi Yönetim Kurulu Üyesi ve Bayrampaşaspor yöneticilerinden Bekir Bikliç, İstanbul 2. Bölge’den milletvekilliği için Milliyetçi Hareket Partisi’ne aday adaylığı başvurusunda bulundu. 
Bugün Ankara’ya giderek Milliyetçi Hareket Partisi Genel Merkezi’nde İstanbul 2. Bölge Aday Adaylığı başvurusunu yapan Bekir Bikliç, daha sonra Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli ile bir araya geldi. Bekir Bikliç görüşme sonrası ulusal basının da ilgi odağı olurken, çeşitli gazete ve televizyon kanallarına aday adaylığıyla ilgili bilgiler verdi.

Bahçeli’den Bikliç vasıtasıyla Bayrampaşalılara selam
Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Bekir Bikliç’in aday adaylığının hayırlı olmasını dilerken, “Cumhur ittifakının başarılı bir şekilde halkın onayından geçmesi için gecemizi gündüzümüze katarak çalışacağımızı herkesin bilmesini istiyorum. Bunun yanı sıra ikinci büyük hedefimiz ise TBMM’de MHP’nin bugünden çok daha fazla güçlü bir şekilde temsil edebilmesini sağlamaktır. Bu vesile ile milletvekilliğine aday adaylığı yapan bütün dava arkadaşlarımı bu fedakârlığın içerisinde bizde varız diyen, elini taşın altına koyan dava arkadaşlarıma herkesin huzurunda teşekkür ediyorum. Bekir Bikliç vasıtasıyla Bayrampaşa’da yaşayan tüm insanlarımıza selamlarımı ve sevgilerimi yolluyorum” dedi.

Bikliç: Milletimize hizmet edebilmek için yola çıktım
Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul 2. Bölge’den Aday Adayı olan Bekir Bikliç, “Başvurunun ardından Saygıdeğer Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli tarafından kabul edildim. Nazik ilgileri münasebetiyle saygı ve şükranlarımı sunuyorum. Ülkemizin yaşadığı iç ve dış tehditleri milletle bütünleşerek aşabilmek amacıyla kurulmuş olan ‘Cumhur İttifakının’ seçimi milletimizin büyük bir teveccühü ile kazanacağına inancım tamdır. Öncelikle ülkeme ve milletime, sonra doğup büyüdüğüm, şu an yaşamakta olduğum İstanbul 2. Bölgesinde yer alan Bayrampaşamıza hizmet edebilmek için Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul 2. Bölge Milletvekilliğine aday adayı oldum. Aday adayı olarak çıktığım yolda her şeyin hayırlı olmasını temenni ediyorum. Hakkımızda hayırlısı olsun. Allah, Bayrampaşamıza ve ülkemize hayırlı etsin” diye konuştu.

Tarih: 03 Mayıs 2018 Perşembe    Hit: 15428

Fotoğraflar
  • #
  • #
  • #
  • #
  • #
  • #
  • #
  • #
  • #
  • #
Henüz yourm yapılmadı, ilk yorum yapan sen ol