14 Aralık 2019 Cumartesi   

BAYRAMPAŞA’YA YENİ KAYMAKAM

BAYRAMPAŞA’YA YENİ KAYMAKAM
 

İçişleri Bakanlığından yapılan açıklamada, 2019 yılı Mülki İdare Amirleri Atama Kararnamesi ile bulundukları yerlerde görev sürelerini tamamlayan veya hizmet ve mazeretleri gereğince kararname kapsamına alınan 403 mülki idare amirinin görev yerlerinin liyakat ve kıdemleri dikkate alınarak değiştirildiği belirtildi.
Resmi Gazete’de yayımlanan atama kararnamesi sonucunda Bayrampaşa’nın yeni kaymakamı Soner Şenel oldu. Bayrampaşa Kaymakamı Osman Aslan Canbaba, Karamürsel Kaymakamlığına atanırken, yerine Akçaabat Kaymakamı Soner Şenel  Bayrampaşa Kaymakamı olarak atandı. 
İçişleri Bakanlığından yapılan açıklamada, 2019 yılı Mülki İdare Amirleri Atama Kararnamesi ile 403 mülki idare amirinin görev yerlerinin liyakat ve kıdemleri dikkate alınarak değiştirildiği belirtildi.

CANBABA VEDALAŞACAK
2015 yılının Temmuz ayından beri Bayrampaşa Kaymakamlığı görevini yürüten Osman Aslan Canbaba, dört yıllık görevinin sonunda Karamürsel Kaymakamlığı’na atanırken yarın Bayrampaşalılarla vedalaşacak. Kaymakam Canbaba, yarın saat 15.30’da Bayrampaşa Kaymakamlığı’nda düzenlenecek bayramlaşma töreninde aynı zamanda Bayrampaşalılarla da vedalaşmış olacak.

SONER ŞENEL KİMDİR?         
Samsun’un Bafra ilçesinde 1977 yılında dünyaya gelen Soner Şenel; ilkokul, ortaokul ve lise öğrenimini Samsun’da tamamladı. Orta Doğu Teknik Üniversitesi (ODTÜ) Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümü mezunu olan Soner Şenel, özel bir bankada çalıştıktan sonra 2000 yılında kaymakam adayı olarak Mülki İdare Amirliğine başladı. 3 yıl kaymakam adaylığı eğitimi alan Soner Şenel, Ordu-Çatalpınar Kaymakamlığı, Elazığ-Arıcak Kaymakamlığı, Gümüşhane Vali Yardımcılığı, Eskişehir-Mahmudiye Kaymakamlığı ve son olarak da Trabzon-Akçaabat Kaymakamlığı görevinde bulundu.
2002-2003 yılında Nottingham Üniversitesi'nde Sosyal Politik ve Yönetim alanında yüksek lisans yapan Soner Şenel, 2011-2014 yılları arasında Amerika Birleşik Devletleri'nde The University of Texas at Dallas'da Kamu Yönetimi Bölümünde doktora programını tamamladı. İyi derecede İngilizce bilen Dr. Kaymakam Soner Şenel, evli ve üç çocuk babasıdır.

 

Tarih: 08 Ağustos 2019 Perşembe    Hit: 3837

Fotoğraflar
  • #
  • #
  • #
  • #
Henüz yourm yapılmadı, ilk yorum yapan sen ol