24 Ocak 2020 Cuma   

BAYRAMPAŞA’DA ÇEKİLEN KLİP OLAY OLDU

BAYRAMPAŞA’DA ÇEKİLEN KLİP OLAY OLDU
 

Aracında çektiği videolarda şarkılara playback yapan ve bu videolarla kısa sürede ünlenerek şarkıcılığa adım atan Banu Parlak, geçtiğimiz günlerde sözleri Şükrü Kekevin’e, müziği ise şarkıcı Emrah’a ait olan “Belalım Benim” şarkısını okuyarak Bayrampaşa sokaklarında bir de amatör klip çekti. Şarkısının okunduğunu gören Emrah ise Parlak'ı aratarak klibi yayından kaldırttı. İkili arasında Instagram üzerinden sözlü tartışma yaşandı.
Bir televizyon programında konuya ilişkin açıklamalarda bulunan Banu Parlak, “Biz Emrah'ın menajerini arayarak şarkıyı istediğimizi söyledik ancak menajer 'Biz bu şarkıyı 70 bin TL'ye sattık' dedi. Şarkının sözlerini yazan Şükrü Kekevin’e gittim ve şarkı alınmamış. Biz daha sonra şarkıyı YouTube üzerinden çıkarmak istedik. Profesyonel klip denilen şey de 10 dakikada Bayrampaşa sokaklarında telefonla çekildi. Bu kadar söyleyen insan varken niye ben? Niye beni yana yakıla arıyorsunuz? Bana gareziniz ne? Zaten MESAM'dan ve MSG'den parası Emrah'a yatıyor. Ben bir kuruş kazanmayacağım.” ifadelerini kullandı.
YouTube üzerinden yayınlanan ve Banu Parlak’ın tek başına yer aldığı klibin Demirkapı Caddesi ile Hürriyet Sokak’ta çekildiği gözlemlendi.

Tarih: 05 Eylül 2019 Perşembe    Hit: 466

Fotoğraflar
  • #
  • #
Henüz yourm yapılmadı, ilk yorum yapan sen ol