19 Haziran 2019 Çarşamba   

BAYRAMPAŞA BENİM SEVDAM

BAYRAMPAŞA BENİM SEVDAM
 

Bayrampaşa Belediye Başkanı ve AK Parti Bayrampaşa Belediye Başkan Adayı Atila Aydıner, 2019-2024 Vizyon Projeleri´ni tanıttı.
Lionel Hotel´de düzenlenen proje tanıtım toplantısına AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Fatma Betül Sayan Kaya, AK Parti İstanbul Milletvekili Canan Kalsın, AK Parti İstanbul İl Yönetim Kurulu Üyesi Fatih Sadullah Selman, AK Parti Bayrampaşa İlçe Başkanı Ersin Saçlı, Cumhur İttifakı MHP Bayrampaşa İlçe Başkanı Yaşar Kaba, AK Parti Eski  Bayrampaşa İlçe Başkanı Cemil Yıldız , AK Parti ve MHP teşkilat mensupları, mahalle muhtarları, Bayrampaşalı iş adamları ve çok sayıda sivil toplum kuruluşu üyesi katıldı.

Saçlı: Bayrampaşa’yı daha ileriye taşıyacağız

Programda konuşan Bayrampaşa AK İlçe Başkanı Ersin Saçlı, Cumhur İttifakı´nın temellerinin 15 Temmuz´da atıldığını söyledi. Saçlı, ''Yerel seçimde tüm Türkiye Cumhuriyeti’ndeki vatandaşlarımızla milli birlik ve beraberlik içerisinde bir ittifak içerisine girdik. Karşımızda da bir ittifak var. Bayrampaşa´da İYİ Parti ve HDP´den sembolik olarak çıkartılan adaylar geri çekildi. Dışarıdan FETO destekli karşımızda bir oluşum var. Projelerine baktığımızda hiçbir projeleri yok. Bizim devam eden ve yeni projelerimizle Bayrampaşa’yı daha ileriye taşıyacağız. Belediyecilik bizim işimiz. Bu bir belediye seçimi değil, birlik seçimidir. 31 Mart´ta bizi yalnız bırakmayacağınızdan hiç kuşkumuz yok” dedi.

Kaba: Bu, hak, hakikat ve Allah mücadelesidir

Daha sonra konuşan Bayrampaşa MHP İlçe Başkanı Yaşar Kaba, Cumhur İttifakı´nın önemine değindi. Cumhur İttifakı için istikrar vurgusu yapan Başkan Kaba, ''15 Temmuz toplandığımız bir daha dağılmamayı öğrendiğimiz bir gece olarak Türk milletinin gönlünde ve vicdanında yer etmiştir. Bu mücadele hak ve hakikat mücadelesi Allah mücadelesidir. Yolumuz ve bahtımız açık olsun” diye konuştu.

Aydıner: AK davamız ebediyete kadar devam edecek

Proje tanıtım toplantısında konuşan Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner, Bayrampaşa´nın geleceğe emim adımlarla yürüdüğünü söyledi. Başkan Aydıner, "Projelerimize Bayrampaşa 2019-2024 hedeflerine emin adımlarla ekip halinde gidilecektir. İşte Bayrampaşa bu, işte dostluk bu, işte kardeşlik bu, işte sevda bu. Bugün bu sevdamızda sizlerle beraber bir araya geldik. Sevdamızı paylaştınız. 31 Mart´ta sandıklar çatır çatır patlayacak ve AK davamız ebediyete kadar devam edecek. Bunu sizlerle beraber yapacağız. Bayrampaşa benim sevdam. Anadolu ve Rumeli kültürüyle Bayrampaşa´da kardeşliğimizi pekiştirdik. Önemli olan gök kubbede hoş bir seda bırakabilmek. Çünkü bu makamlar ve mevkiler bizim değil. Bu makam milli iradenin yani sizlerin makamıdır. Biz sadece sizlere hizmetkarlık yapmaya geldik ve inşallah sizlerle birlikte devam ettireceğiz. Projelerimiz de Bayrampaşa´yı yedi yıldızlı bir Bayrampaşa yapacak. 2014´te vadettiğimiz tüm projeleri hemen hemen yaptık, bazıları da devam ediyor.”
Başkan Aydıner daha sonra yeni dönemde Bayrampaşa’da İBB ve Bayrampaşa Belediyesi olarak gerçekleştirecekleri toplam 64 projeleri kamuoyuyla paylaştı.

Kaya: Cumhur İttifakı mazlımların yanında zalimlerin karşısında

Konuşmasında AK Parti ve Milliyetçi Hareket Partisi'nin birlikteliğinden doğan Cumhur İttifakı'nın önemini vurgulayan Genel Başkan Yardımcısı Fatma Betül Sayan Kaya ise, "Milletimizin kendisinin sokaklarda, sahada, meydanlarda kurduğu bir ittifakımız var. Adı Cumhur İttifakı. 7 Ağustos mitingi ile birlikte ittifakımız daha da güçlendi. Ardından 24 Haziran seçimlerinden ittifakımızı güçlendirerek bugünlere geldik. Bu ittifak Türkiye için çok önemli. Niçin? Bu ittifak milletin bizzat kendisinin kurduğu bir ittifak. Milletin ne yerlerine taşıyarak, bu millete hizmet için yola çıkmış bir ittifak. Bu ittifak mazlumların yanında zalimlerin karşısında olan bir ittifak" şeklinde konuştu.
Toplantıda ayrıca AK Parti İstanbul Milletvekili Canan Kalsın, AK Parti İstanbul İl Yönetim Kurulu Üyesi Fatih Sadullah Selman konuşmalarını yaparak 31 Mart yerel seçimleri ve Cumhur İttifakının önemini anlattılar.

 


Tarih: 11 Mart 2019 Pazartesi    Hit: 10290

Fotoğraflar
 • #
 • #
 • #
 • #
 • #
 • #
 • #
 • #
 • #
 • #
 • #
 • #
 • #
 • #
 • #
Henüz yourm yapılmadı, ilk yorum yapan sen ol