04 Ağustos 2021 Çarşamba   

BAYPARK YENİ HASTANESİNİ AÇTI

BAYPARK YENİ HASTANESİNİ AÇTI
 

İstanbul Avrupa yakası Bayrampaşa ilçesinde “Sağlığınız emin ellerde” sloganıyla 2014 yılında kurulan Baypark Hospital, yeni yatırımını Pendik’te gerçekleştirdi. 
Özel Pendik Baypark Hastanesi, alanında uzman sağlık çalışanı kadrosu, modern alt yapısı, konforu ve kaliteyi ön planda tutan, etik ilkelerden ödün vermeyen hizmet anlayışı ile dikkat çekiyor. Anadolu Yakası‘nın merkezinde olan Özel Pendik Baypark Hastanesi, Sabiha Gökçen Havaalanı’na 10 kilometre mesafede bulunuyor. Pendik’te bulunan Özel Baypark Pendik Hastanesi’nde 12 erişkin yoğun bakım, 1 koroner, 10 yeni doğan olmak üzere toplam 23 yoğun bakım yatağı bulunuyor. Bunun haricinde 54 hasta odası olmak üzere Özel Pendik Baypark Hastanesi toplam 77 yatak kapasitesine sahip. Multidisipliner (çok branşlı tıp dalları) tedavi yaklaşımı ile yaşamın her döneminde ihtiyaç duyulabilecek her türlü sağlık hizmeti sunulan hastanede ileri tıp teknolojisinin kullanıldığı tanı ve tedavi üniteleri, her türlü özellikli ameliyatın yapılabildiği ameliyathaneleri, doğum salonları, tek kişilik süit hasta odalarda hastalara özel bakım hizmeti de veriliyor. Objektif verilere dayalı, bilimsel çalışmalarla doğruluğu kanıtlanmış güvenilir tanı ve tedavi yöntemleri hastanenin akademisyen ve uzman hekimleri tarafından uygulanıyor.

Özel Covid Bölümü ile hastalar sağlığına kavuşuyor
Tüm hastalarına hak ettikleri kaliteli ve güvenilir sağlık hizmetlerini sunmak, onları sağlıklı ve mutlu bir yaşama kavuşturmak üzere 7 gün 24 saat olarak hizmet vermeye başlayan Özel Pendik Baypark Hastanesi, hastalarının güveni ve dostluğunu kazanacağına inanarak yola çıkarken, özel Covid Bölümü ile de dikkat çekiyor. Hastanenin bir katı tamamen koronavirüs hastalarına ayrılırken, COVID-19 testi de yapılıyor. Birçok alanda olduğu gibi Covid konusunda da vatandaşlara en iyi tedavi yönetimlerini uygulayan Özel Pendik Baypark Hastanesi, Bayrampaşa’daki Baypark Hospital’de olduğu gibi Pendik’teki hastanesinde de koronavirüs hastalarını sağlığına kavuşturmuş olmaktan mutluluk duyuyor.

Tarih: 05 Ocak 2021 Salı    Hit: 6252

Henüz yourm yapılmadı, ilk yorum yapan sen ol