14 Aralık 2019 Cumartesi   

BAYGEM’LİLER PİKNİKTE BULUŞTU

BAYGEM’LİLER PİKNİKTE BULUŞTU
 

Bayrampaşa Belediyesi Bayrampaşa Gençlik Merkezi’nin (BAYGEM) geleneksel hale getirdiği piknik organizasyonu 6 Ağustos Salı günü Bayrampaşa Belediyesi'nin Kemerburgaz'daki mesire alanında gerçekleştirildi.
Piknikte BAYGEM öğrencileri hem sınavların stresini attı hem de çeşitli oyunlar oynayarak arkadaşlarıyla birlikte güzel bir gün geçirdi.
Pikniğe BAYGEM Genel Koordinatörü Okan Aysu, BAYGEM’deki eğiticiler ve çalışanlar ile BAYGEM’de eğitim gören yaklaşık 200 öğrenci katıldı.
BAYGEM’in gelenekselleşmiş şekliyle öğle yemeğine kadar futbol, voleybol oynayıp, serbest vakit geçiren öğrenciler yemekten sonra çuval, yumurta yarışları ve halat çekme mücadeleleri ile eğlenceli vakit geçirdiler. 
BAYGEM Genel Koodinatörü Okan Aysu yaptığı açıklamada, “Gerek eğitim öğretim döneminde gerekse yaz kurslarımız ile çocuklarımıza hem eğitim alanında hem de sosyal yönlerini geliştirecek anlamda etkinliklerle manevi olarak destekliyoruz. Hem sınavların stresini atmak hem de bir arada olmak için geleneksel piknik şölenimizi düzenliyoruz. Başta bizleri başarıları ile gururlandıran öğrencilerimiz olmak üzere öğretmen ve velilerimize teşekkür ederim. Çeşitli eğlenceli aktivitelerin yapıldığı pikniğimiz, yaz okulu öğrencilerimiz, yeni dönemde kayıt yaptıran öğrencilerimiz ile birlikte tanışma, kaynaşma, dayanışma, birlik ve beraberlik çerçevesinde yapıldı. Öğrencilerimizin memnuniyetlerinin üst seviyede olan bu pikniğimizde emeği geçen idarecilerimizin, öğretmenlerimizin ve personelimize teşekkür ediyoruz. Pikniğimize katılan ve bizlerle birlikte olan herkese teşekkür ederim. Herkese hayırlı bayramlar ve iyi tatiller dilerim” ifadelerini kullandı.

Tarih: 08 Ağustos 2019 Perşembe    Hit: 1929

Fotoğraflar
  • #
  • #
  • #
  • #
Henüz yourm yapılmadı, ilk yorum yapan sen ol