23 Ekim 2020 Cuma   

BATİAD’DAN DEMİR’E ZİYARET

BATİAD’DAN DEMİR’E ZİYARET
 

Bayrampaşa Tekstilci İş İnsanları (BATİAD) Başkanı Bekir Taner Ateş ve yönetim kurulu üyeleri, Bayrampaşa İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne atanan Hakan Demir’i ziyaret etti.
BATİAD Başkanı Bekir Taner Ateş ve yönetim kurulu üyeleri, Bayrampaşa İlçe Emniyet Müdürü Hakan Demir’i makamında ziyaret ederek yeni görevinin hayırlı olması temennisinde bulundular.
BATİAD Başkanı Bekir Taner Ateş, ziyarette dernek ve Bayrampaşa tekstil sektörü hakkında Bayrampaşa Emniyet Müdürü Hakan Demir’e bilgiler vererek, “Bayrampaşa İlçe Emniyet Müdürümüz Sayın Hakan Demir’e ve ekibine, ilçemizin huzuru ve güvenliği için yapacağı çalışmalarda başarılar diliyoruz” diye konuştu.
Bayrampaşa Emniyet Müdürü Hakan Demir de BATİAD yönetiminin ziyaretinden memnuniyet duyduğunu belirterek, “BATİAD yönetimine ziyaretlerinden dolayı teşekkür eder, Bayrampaşalı tekstilcilere bol ve bereketli kazançlar dilerim. Bayrampaşa Emniyet Müdürlüğü olarak ilçemizin huzuru ve refahı için gece gündüz demeden çalışmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.
Ziyaretin anısına BATİAD Başkanı Bekir Taner Ateş yönetim kurulu adına plaket takdiminde bulundu ve Bayrampaşalı tekstilcilerin üretimi olan kazak hediye etti.

Tarih: 06 Ekim 2020 Salı    Hit: 4588

Fotoğraflar
  • #
  • #
Henüz yourm yapılmadı, ilk yorum yapan sen ol