28 Mayıs 2020 Perşembe   

BAKAN KASAPOĞLU, SAĞMALCILAR MAÇINDA!

BAKAN KASAPOĞLU, SAĞMALCILAR MAÇINDA!
 

Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Sağmalcılarspor’un maçını izledi.
Sağmalcılarspor Başkanı Mehmet Özdemir ve Türkiye’nin ünlü teknik direktörlerinden olan ve lacivert-beyazlı kulübün yöneticisi Güvenç Kurtar’ın davetini kırmayan Bakan Kasapoğlu, İstanbul 1. Amatör Lig 3. Grup’ta bulunan Sağmalcılarspor’un İBB Bayrampaşa Stadı’nda Yeni Levent Konaklarspor ile oynadığı 11. hafta karşılaşmasını izledi.
Maç öncesi sahaya inerek iki takım futbolcuları, teknik heyet ve hakemlere başarılar dileyen Bakan Kasapoğlu, daha sonra tribüne çıkarak karşılaşmayı Sağmalcılarspor yöneticileri ve diğer amatör spor kulüplerinin başkanlarıyla birlikte izledi.
8 futbolcularının ayrılması nedeniyle grupta zor günler geçiren Sağmalcılarspor zorlu karşılaşmayı 2-1 kazanarak haftalar sonra galip gelmenin mutluluğunu yaşadı.

ÖZDEMİR’DEN BAKAN KASAPOĞLU’NA TEŞEKKÜR
Sağmalcılarspor Başkanı Mehmet Özdemir, daha önce yaptıkları görüşmede Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu’nu kulüplerine ve maçlarına davet ettiklerini belirterek, “Sayın Bakanımız Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu söz verdi mi mutlaka tutar. Kendisi ile görüşmemizde maçımıza davet etmiştik. Mutlaka maçımıza geleceğini söyleyen bakanımız söz verdiği gibi maçımıza ve kulübümüze gelerek bizleri onurlandırdı.  Kendilerine bu nazik ziyaretinden dolaya kulübüm ve yöneticilerim adına sonsuz teşekkürlerimi sunarım. Her zaman sporun ve sporcunun yanında olduğunu belirten Sayın bakanımız, tüm amatör spor kulüplerine her konuda yardımlarının devam edeceğini belirti. Kulübüm ve şahsım adına böyle bir spor bakanımız olduğu için tüm spor camiası olarak çok şanslıyız. Amatör spor kulüpleri olarak genç ve yetenekli futbolcular yetiştireceğimize dair  kendisine söz verdik. Alt yapıya önemle vurgu yapan Sayın bakanımıza bu konuda da söz verdik. Kulübümüzü ziyaret edeceğini yenileyen bakanımıza sonsuz teşekkürlerimi sunarım. Çankırı Maruf Spor Kulübü Başkanı Berat Atlas’a da yeni kulüp binalarının hayırlara vesile olması temennisinde bulunan Sayın bakanımız en kısa sürede Çankırı Maruf Spor Kulübünü de ziyaret edeceğini bildirdi. Sayın bakanımız Bayrampaşa ilçemize çok güvendiğini, nice milli futbolcular yetiştirmemizi umut etiğini belirterek, ‘Tüm çocuklarımızı spora teşvik etmemizi,  kötü alışkanlıklarında uzak kalmaları için spor şart’ sözleri ile kendisini uğurladık. Bizlere şeref veren Sayın Bakanımıza sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz” ifadelerini kullandı.

Tarih: 25 Kasım 2019 Pazartesi    Hit: 2652

Fotoğraflar
  • #
  • #
  • #
  • #
Henüz yourm yapılmadı, ilk yorum yapan sen ol