30 Kasım 2021 Salı   

AYNI HİLÂL'İN İKİ FARKLI RENGİYİZ

AYNI HİLÂL'İN İKİ FARKLI RENGİYİZ
 

Türk Kızılay Bayrampaşa Şubesi Yönetim Kurulu, Yeşilay Bayrampaşa Şubesi yeni yönetim kurulunu ziyaret etti. Okan Aysu başkanlığındaki Türk Kızılay Bayrampaşa Şubesi Yönetim Kurulu, Yeşilay Bayrampaşa Şubesi Başkanlığına seçilen Hüseyin Sevencan’ı makamında ziyaret etti.
Türk Kızılay Bayrampaşa Şubesi Başkanı Okan Aysu yaptığı açıklamada, “Bizler aynı Hilâl'in iki farklı rengiyiz.Bir yandan kırmızımızla insan ızdırabını dindirmeye çalışırken, diğer yandan da yeşilimizle bağımlılığın her çeşidiyle savaşıyoruz. Yeşilay, çağımızın en büyük sorunlarından biri olan bağımlılık sorununa karşı büyük bir mücadele veriyor. Biz de Kızılay olarak bu mücadeleyi destekliyoruz. Yeşilay Bayrampaşa Şubesi Başkanımız Sayın Hüseyin Sevencan'a iyilik yolundaki çalışmalarında başarılar dileriz” şeklinde konuştu.
Yeşilay Bayrampaşa Şubesi Başkanı Hüseyin Sevencan da Türk Kızılay Bayrampaşa Şubesi Yönetim Kurulu’na ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek, “Yeşilay ve Kızılay ülkemizin en eski iki sivil toplum örgütüdür. İnsana en büyük değeri veren medeniyet birikimimizin bir gereği olarak zorda kalana yardım etmeyi görev kabul eden Türk Kızılayı, tüm insanların yardımına ilk olarak koşan kuruluşumuzdur. Bu faaliyetlerin yürütülmesinde emeği geçen herkese teşekkür ederim. Sayın Okan Aysu ve yönetiminin yapmış oldukları nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederiz. Renklerimiz farklı Hilalimiz aynı” ifadelerini kullandı.

AK PARTİ BAYRAMPAŞA’DAN ZİYARET
Yeşilay Bayrampaşa Şubesi yeni başkanı Hüseyin Sevencan’a kurum ve kuruluşların ziyaretleri de sürüyor. AK Parti Bayrampaşa İlçe Başkanı Ersin Saçlı ve yönetim kurulu üyeleri de başkan Sevencan’ı ziyaret ederek kendisine hayırlı olsun temennisinde bulundular. Başkan Sevencan da yaptığı açıklamada, “Bizlere hayırlı olsun temennilerini ileten AK Parti Bayrampaşa İlçe Başkanı Sayın Ersin Saçlı ve yönetimine nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederiz” dedi.

Tarih: 06 Ekim 2021 Çarşamba    Hit: 6082

Fotoğraflar
  • #
  • #
  • #
Henüz yourm yapılmadı, ilk yorum yapan sen ol