03 Aralık 2020 Perşembe   

AKP GÜCÜNE GÜÇ KATIYOR

AKP GÜCÜNE GÜÇ KATIYOR
 

29 Mart yerel seçimleri öncesinde AK Parti gücünü artırmaya devam ediyor. Bu bağŸlamda GaziosmanpaşŸa SİYAD’a üye yaklaşŸık 60 kişŸi DP’den AK Parti’ye geçişŸ yaptı. Partiye katılan çoğŸu Sinoplu olan vatandaşŸlar için AKP Sultangazi İlçe BaşŸkanlığŸı’nda sembolik rozet takma töreni düzenlendi. Törende, AKP Sultangazi İlçe BaşŸkanı Av. Murat ATIM ve AKP Sultangazi Belediye BaşŸkan Adayı Cahit ALTUNAY hazır bulundu.

            Törende bir konuşŸma yapan Av. Murat ATIM, kendileri için ayrımcılığŸın söz konusu olmadığŸını, herkese kapılarının açık olduğŸunu belirterek: “Kimsenin geçmişŸi bizim için önem arz etmiyor. Bunu meclis üye adayları seçimi de dahil bir çok fiili konuda gösterdik. Herkese eşŸit yaklaşŸacağŸımızı, hiçbir ayrım yapmayacağŸımızı söylemişŸtik, bunu da kanıtladık. Partimize yeni katılarak Genel BaşŸkanımızın dik duruşŸuna katkı sağŸladıkları için arkadaşŸlarımıza teşŸekkür ediyoruz” dedi. 

            Murat ATIM’ın ardından sözü alan Cahit ALTUNAY ise: “Bu ülke için ben de varım diyen herkes bizdendir. Bizim tek bir amacımız var; barışŸ ve yarışŸ içinde ilerleyerek, 30 Mart sabahından itibaren tüm siyasi partilerle birlikte ilçemiz adına çalışŸmak. Herkesin geçmişŸi farklı olabilir, bundan sonra tek ortak noktamız olsun, o da hizmet olsun” dedi. Yerel seçimler konusundaki iddiasını da açık bir şŸekilde dile getiren ALTUNAY: “29 Mart akşŸamı televizyonlarda, ‘AKP en yüksek oy oranını Sultangazi’de alarak zafere ulaşŸtı’ yazısını gören kimse şŸaşŸırmasın” dedi.

            SİYAD’ın kurucu başŸkanı olan Ali ER ise AKP’ye katıldıklarından ötürü duyduklarımı memnuiyeti dile getirerek: “Sinoplular olarak burada olmayı yeğŸledik ve doğŸrunun bu olduğŸuna inanıyoruz” diyerek partililere teşŸekkür etti. KonuşŸmaların tamamlanmasının ardından partiye yeni katılan yaklaşŸık 60 kişŸiye rozetleri AV. Murat ATIM ve Cahit ALTUNAY tarafından takıldı.  


                                                                                                                                                                       Emrah ÇEKİRGE

Tarih: 3- Mart 2009 Pazartesi    Hit: 1233

Henüz yourm yapılmadı, ilk yorum yapan sen ol