01 Mart 2021 Pazartesi   

AK KADINLAR’DA ALTIN DÖNEM

AK KADINLAR’DA ALTIN DÖNEM
 

AK Parti Bayrampaşa’da Kadın Kolları Başkanlığına Gülay Altın getirildi. AK Parti İstanbul İl Kadın Kolları Başkanı Av. Dr. Rabia İlhan yaptığı açıklamada, “Bayrampaşa Kadın Kolları Başkanlığına Genel Merkez Kadın Kollarımız ile yapılan istişareler sonucu ataması gerçekleştirilen Gülay Altın'a çalışmalarında başarılar diliyor, önceki dönem başkanımız Gülşen Kadeş'e özverili çalışmalarından dolayı teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.
Gülşen Kadeş ise başkanlık görevine getirilen Gülay Altın’a başarılar dileyerek, “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde AK Kadınlar daha güçlü var olmaya devam edecek” açıklamasını yaptı. Gülay Altın da kendisini bu göreve layık gören herkese teşekkür ederek, Bayrampaşa’daki AK Kadınlar olarak inandıkları yolda yürümeye devam edeceklerini ifade etti.
 
ESKİ İLÇE YÖNETİCİLERİNE TEŞEKKÜR PLAKETİ
Ersin Saçlı başkanlığındaki AK Parti Bayrampaşa İlçe Teşkilatı, bir önceki yönetimde görev alanlara teşekkür plaketi takdim etti.
AK Parti Bayrampaşa İlçe Başkanı Ersin Saçlı, törende önceki dönem yönetim kuruluna teşekkür ederek, “Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner ile birlikte 6. Dönem yönetim kuruluna özverili çalışmalarından dolayı teşekkür plaketlerimizi takdim ettik. Önceki dönem yönetim kurulumuza teşekkür ediyorum. Türkiye’nin ve dünyanın en büyük siyasi hareketi olan AK Parti ile durmak yok, yola devam” açıklamasını yaptı.
Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner de “6. Dönem ilçe yönetim kurulunda görev almış değerli teşkilat mensuplarımıza göstermiş oldukları özverili çalışmalardan dolayı teşekkür ederim” ifadelerini kullandı.


Tarih: 19 Şubat 2021 Cuma    Hit: 2565

Fotoğraflar
  • #
  • #
Henüz yourm yapılmadı, ilk yorum yapan sen ol