01 Mart 2021 Pazartesi   

AK GENÇLİK’TE GÖREV DEĞİŞİMİ

AK GENÇLİK’TE GÖREV DEĞİŞİMİ
 

Kongre sürecini tamamlayan AK Parti Bayrampaşa ilçe teşkilatında yeni görevlendirmeler de belli oluyor. AK Parti Bayrampaşa Gençlik Kolları başkanlığında görev değişimi oldu. İlçe gençlik kolları başkanı Halil İbrahim Çabuk görevini Göktuğ Alyakut’a devretti.
AK Parti İstanbul İl Gençlik Kolları Başkanı Osman Tomakin, “Genel Merkez Gençlik Kollarımız ile yapılan istişareler neticesinde alınan kararla, Bayrampaşa İlçe Gençlik Kolları Başkanlığına Göktuğ Alyakut kardeşimiz atanmıştır. Görevi devreden Halil İbrahim Çabuk’a gayretlerinden ötürü teşekkür ederiz. Bayrampaşa gençliğine hayırlı olsun” açıklamasını yaptı.
AK Parti Bayrampaşa İlçe Başkanı Ersin Saçlı da yaptığı açıklamada, “İlçe Gençlik Kolları Başkanlığımıza atanan Göktuğ Alyakut başkanımıza görevinde üstün başarılar diliyorum. Görevini devreden Halil İbrahim Çabuk kardeşime bugüne kadar yaptığı özverili çalışmalardan dolayı teşekkür ediyorum” diye konuştu.
Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner de sosyal medya hesabından, “AK Parti Bayrampaşa Gençlik Kolları Başkanlığı’na atanan değerli kardeşim Göktuğ Alyakut’u tebrik ediyor ve başarılar diliyorum. Görevini devreden Halil İbrahim Çabuk kardeşilme de bugüne kadarki kıymetli çalışmaları için teşekkür ediyorum” açıklamasını yaptı.
Alyakut ve Çabuk da yaptıkları ortak açıklamada, “Bu asla bir veda değil, bayrak değişimi. Biz daima hep birlikteyiz. Biz asla ayrılmayacak bir aileyiz. Yeni görevler partimize ve milletimize hayırlı olsun. Güçlü Bayrampaşa için hep birlikte çalışmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandılar.

 

Tarih: 09 Şubat 2021 Salı    Hit: 4240

Fotoğraflar
  • #
  • #
Henüz yourm yapılmadı, ilk yorum yapan sen ol