14 Nisan 2021 Çarşamba   

AK GENÇLER BULUŞTU

AK GENÇLER BULUŞTU
 

AK Parti Bayrampaşa Gençlik Kolları’nın düzenlediği tanışma toplantısı Hasbahçe Davet Evi’nde gerçekleştirildi.
Bir süre önce AK Parti Bayrampaşa Gençlik Kolları Başkanlığı’na getirilen Göktuğu Alyakut’un başkanlığında kurulan gençlik kolları tanıtım toplantısına Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner, AK Parti Bayrampaşa İlçe Başkanı Ersin Saçlı ve yönetim kurulu üyeleri, meclis üyeleri ve gençlik kolları yönetimi katıldı.
Toplantıda yeni dönemki yol haritası değerlendirildi ve yapılması planlanan çalışmalar konusunda görüş alışverişinde bulunuldu.

Aydıner: Göktuğ Alyakut başkanlığındaki bu güzel ekibi tebrik ediyorum
Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner yaptığı açıklamada, “AK Parti Bayrampaşa İlçe Başkanımız Ersin saçlı ile birlikte Göktuğ Alyakut kardeşimizin başkanlığında kurulan gençlik kollarımızın tanıtım toplantısına katılarak teşkilatımızın değerli genç üyeleri ile bir araya geldik. Göktuğ Alyakut başkanlığında oluşturulan bu güzel ekibi tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum” değerlendirmesinde bulundu. 

Saçlı: Bu dava inandığı yolda yürüyen gençlerle güzel
AK Parti Bayrampaşa İlçe Başkanı Ersin Saçlı ise yaptığı açıklamada, “Bayrampaşa Belediye Başkanımız Atila Aydıner ile birlikte Gençlik Kolları Başkanımız Göktuğ Alyakut başkanlığında kurulan gençlik kollarımızın tanıtım toplantısında teşkilatımızla beraberdik. Bu dava inandığı yolda yürüyen gençlerle güzel. ‘Kim var?’ diye seslenilince, sağına ve soluna bakmadan fert fert ‘ben varım!’ cevabını verici, her ferdi ‘benim olmadığım yerde kimse yoktur!’ fikrini besleyici bir dâva ahlakına kaynak bir gençlik. İşte bu gençliği karşımda görüyorum’ ifadelerini kullandı.

Tarih: 30 Mart 2021 Salı    Hit: 3135

Fotoğraflar
  • #
  • #
  • #
Henüz yourm yapılmadı, ilk yorum yapan sen ol