03 Aralık 2020 Perşembe   

AHMET ZİYA ERÇAKIR'DAN DURMAK YOK

AHMET ZİYA ERÇAKIR'DAN DURMAK YOK
 

Ahmet Ziya Erçakır'dan Durmak Yok
Ak Parti Sultangazi Belediye Meclis ܜyesi Adayı Ahmet Ziya ERÇAKIR, çalışŸmalarına hız kesmeden devam ediyor.

            Ak Parti Sultangazi Belediye Meclis ܜyesi Adayı Ahmet Ziya ERÇAKIR, çalışŸmalarına hız kesmeden devam ediyor. ÇoğŸu adayın aksine seçim çalışŸmalarını kendi irtibat bürosundan sürdüren ERÇAKIR, partisinin yüksek oy oranıyla seçimleri kazanacağŸından çok emin...

 

            Ak Parti’nin Sultangazi’deki iddialı meclis üyesi adaylarından Ahmet Ziya ERÇAKIR, 29 Mart yerel seçim çalışŸmalarını birçok koldan sürdürüyor. GeçtiğŸimiz haftalarda kendi adına bir tanıtım toplantısı gerçekleşŸtiren ERÇAKIR, şŸimdi de kendisine ait bir seçim irtibat bürosuna kavuşŸtu. Seçimler öncesi tüm çalışŸmalarını irtibat bürosundan yönetmeye başŸlayan ERÇAKIR’a bu büro kendisini çok seven esnaf arkadaşŸları tarafından hazırlanarak bir sürprizle takdim edilmişŸ. Seçim bürosunun yanında aynı zamanda içerisinde yer almışŸ olduğŸu ATM İşŸ Merkezi, içi ve dışŸı Ak Parti bayrak ve psoterleriyle bir seçim merkezi haline dönüşŸtürülmekle kalmamışŸ, aynı zamanda seçim bürosunun önüne de Ak Nokta standı kurulmuşŸ. Stant sayesinde ilk gün 1500 kişŸiye broşŸür dağŸıtılırken, bunun yanında Ak Parti’ye 400’e yakın yeni üye kazandırılarak, 100’den fazla kişŸiye de rozet takılmışŸ. Ayrıca halktan birçok kişŸiye de evlerine veya dükkÜ¢nlarına asması için poster ve bayrak dağŸıtımı gerçekleşŸtirilmişŸ.

            On yıllardır Sultangazi’de ikamet eden ve yaklaşŸık on senedir aktif siyasetin içinde yer alan Ahmet Ziya ERÇAKIR, diğŸer parti adaylarının aksine hem tecrübe hem de akademik yönüyle çok önde olan bir isim. ERÇAKIR, bu yönüyle ve de broşŸür, ilan, pankart gibi klasik yöntemlerin yanında sahip olduğŸu seçim irtibat bürosu sayesinde adeta diğŸer parti adaylarına gözdağŸı vererek nazire yapıyor.

            Eski Edirne Asfaltı, Lastikçi DurağŸı, No: 588, ATM İşŸ Merkezi içinde yer alan ve 90 metrekarelik bir yapıya sahip olan seçim irtibat bürosunun Ahmet Ziya ERÇAKIR’a kazandırılma hikÜ¢yesi de çok ilginç. YapmışŸ olduğŸu meslekteki başŸarısı, duruşŸu ve de yardımsever kişŸiliğŸi ile ilçede büyük bir saygınlığŸa sahip olan ERÇAKIR’ın bu yönü büronun kazanımında büyük rol oynamışŸ. Bu yönleriyle esnaf arkadaşŸları tarafından da sevilen bir kişŸi olan ERÇAKIR, bir gün görüşŸmek üzere davet edildiğŸi büroda büyük bir sürprizle karşŸılaşŸmışŸ. Tamamen kendi bilgisi dışŸında hazırlanan ve esnaf arkadaşŸları tarafından sürpriz olarak takdim edilen irtibat bürosunun yanında Ak Nokta ve seçim merkezine dönüşŸtürülen ATM İşŸ Merkezi’ni gören ERÇAKIR, bu konuda tüm arkadaşŸlarına teşŸekkür ediyor. ERÇAKIR, bu sürprizin ardından esnaf arkadaşŸlarına AK Parti Sultangazi İlçe BaşŸkanı Av. Murat ATIM ve Ak Parti Sultangazi Belediye BaşŸkan Adayı Cahit ALTUNAY’ı getirme sözü vermişŸ. Seçim irtibat bürosuna gelen bazı vatandaşŸlar, ERÇAKIR’a olan desteklerini dile getirirken, ilçede son ampul kalana dek çalışŸmalarını sürdüreceklerini ve Ak Parti’ye olan güvenlerinin sonsuz olduğŸunu dile getiriyor.

            Sizlere son olarak Ahmet Ziya ERÇAKIR’ın ve bazı esnaf dostlarının görüşŸlerini sunuyoruz:

            Ahmet Ziya ERÇAKIR - Ak Parti Sultangazi Belediye Meclis ܜyesi Adayı: Buradaki ve çalışŸmalardaki en büyük amacımız, partimize kazandıracağŸımız oylar sayesinde birkaç arkadaşŸımızı da meclise sokabilmektir. Bunun yanında daha genişŸ kitlelere ulaşŸarak çalışŸmalarımızı ve siyasetimizi daha iyi anlatmak, projelerimizi halka yüz yüze dillendirmek, partimize yeni üyeler kazandırmak ve partimize atılan asılsız iddiaların aslını halka aktarabilmek de amaçlarımız arasında yer alıyor. Hedefimiz ise İstanbul BüyükşŸehir Belediye BaşŸkanlığŸı ile beraber 39 ilçede birden zafer kazanabilmektir. Bunu da hep beraber başŸaracağŸız.

            Mehmet Ali BEYHAN – Beyzade Tekstil Sahibi: YaklaşŸık bir buçuk senedir bu işŸ merkezinde bulunmaktayım. Buraya geldiğŸim günden beri Ahmet Ziya Bey hakkında çok olumlu şŸeyler duymuşŸtum. Onu tanımaktan çok memnunum ve bu yolda kendisine başŸarılar diliyorum.

            Hüseyin KORKMAZ – Safari Giyim Sahibi: Ahmet Bey’i yaklaşŸık 20 senedir tanırım. Bugüne dek her zaman her işŸimize kendi işŸlerini bırakıp koşŸturmuşŸtur. Aday olduğŸunu öğŸrenir öğŸrenmez ona bir seçim irtibat bürosu kurma fikir aklımda oluşŸtu. DiğŸer esnaf kardeşŸlerimizin de desteğŸiyle açmışŸ olduğŸumuz bu büroda, kendisine başŸarılar dileriz.

            Adnan GÖKTAŞ – Elektrikçi: Kendisiyle yaklaşŸık on senedir siyasetin içinde aktif olarak birlikte çalışŸmaktayım. Şimdiye kadar olduğŸu gibi Ak Parti bünyesinde süren desteklerimiz bundan sonra da devam edecektir.

            Engin AYVALIK – Büfeci: Ahmet Ziya Bey’i uzun yıllardır tanır ve her yönüyle kendisini takdir ederim. Ben de çıkmışŸ olduğŸu bu yola destek amacıyla açtığŸımız bu seçim irtibat bürosunda payım olduğŸundan ötürü çok mutluyum. Hep beraber bu yolda başŸarılı olacağŸımıza inanıyorum.

 Emrah Çekirge

Tarih: 3- Mart 2009 Cuma    Hit: 2305

Henüz yourm yapılmadı, ilk yorum yapan sen ol