10 Aralık 2019 Salı   

AÇIK HAVADA SİNEMA GECELERİ

AÇIK HAVADA SİNEMA GECELERİ
 

Eyüpsultan Belediyesi Kültür İşleri Müdürlüğü tarafından organize edilen Açık Hava Sinema Geceleri, Yeşilpınar Mahallesi’nden başladı. 
Eyüpsultanlılar, Yeşilpınar Yağlıdere Parkı’nda 30 Temmuz'da “Tosun Paşa”, 31 Temmuz'da “Süt Kardeşler” ve 1 Ağustos'ta “Gülen Gözler” filmini açık havada izleme keyfini yaşadı.
Aileleriyle birlikte açık hava sinemasını izlemek üzere Yeşilpınar Yağlıdere Parkı’nı dolduran Eyüpsultanlılara Belediye patlamış mısır ikramında bulundu.
Yaz boyunca Eyüpsultan ilçesinin bazı bölgelerinde organize edilecek Açık Hava Sinema Geceleri’nde bu akşam (2 Ağustos Cuma) Rami Bir Nefes Parkı’nda, Yeşilçam’a damgasını vurmuş harika bir komedi “Tosun Paşa” gösterime girecek.
Yaz sıcaklarında serin havada, yeşillikler içerisinde kurulan dev ekranda sinemamızın en güzel filmlerini izleme şansını elde eden Eyüpsultanlılara önceki akşam Eyüpsultan Belediye Başkanı Deniz Köken de eşlik etti.

BAŞKAN KÖKEN: TÜM VATANDAŞLARIMIZI DAVET EDİYORUM
Yeşilpınar Yağlıdere Parkı’nda vatandaşlarla birlikte “Gülen Gözler” filmini izleyen Başkan Deniz Köken, "Nostaljik açık hava sineması keyfini vatandaşlarımıza yaşatmak, birlik ve beraberlik içerisinde huzurlu ve keyifli bir akşam geçirebilmek bu etkinliği başlattık. Tüm vatandaşlarımızı Açıkhava Sinema Gecelerine davet ediyorum" dedi.
Açık Hava Sinema Geceleri’nde, 3 Ağustos Cumartesi akşamı (yarın) saat 20:30’da Rami Mahallesi Bir Nefes Parkı’nda saat 20:30’da Türkan Şoray ve Kadir İnanır’ın başrolleri paylaştığı “Selvi Boylum Al Yazmalım” vatandaşlarla buluşacak.
Eyüpsultan Belediyesi Açık hava Sinema şöleni, Emniyettepe Mahallesi Emniyettepe Sosyal Tesisi’nde, Alibeyköy Mahallesi Osmanlı Park’ta ve Kemerburgaz Mahallesi Kazımkarabekir Sokak'ta devam edecek.

 

Tarih: 02 Ağustos 2019 Cuma    Hit: 2112

Fotoğraflar
  • #
  • #
  • #
Henüz yourm yapılmadı, ilk yorum yapan sen ol