19 Haziran 2019 Çarşamba   

ACAR PROJELERİNİ TANITTI

ACAR PROJELERİNİ TANITTI
 

Saadet Partisi Bayrampaşa Belediye Başkan Adayı İsmail Acar,  proje ve lansman programı düzenledi.
Golden Tulip Otel’de düzenlenen kahvaltılı programa Saadet Partisi Bayrampaşa Belediye Başkan Adayı İsmail Acar, Saadet Partisi Bayrampaşa İlçe Başkanı İsmail Gülsümer, il ve ilçe yöneticileri, belediye meclis üyesi adayları, mahalle muhtarları, STK temsilcileri ve partililer katıldı.
Programın açılış konuşmasını yapan Saadet Partisi Bayrampaşa İlçe Başkanı Hüseyin Gülsümer’in ardından Bayrampaşa Belediye Başkan Adayı İsmail Acar, slayt eşliğinde projelerinin sunumunu yaptı. Yaklaşık 1.5 saat süren sunumda projelerini tanıtan Acar, Bayrampaşa Belediyesi ile ilgili olumsuz istatistikleri de detaylarıyla anlattı. 
“Bayrampaşa için dürüst olmak gerekirse” sloganıyla 31 Mart yerel seçimleri için yola çıkan Saadet Partisi Bayrampaşa Belediye Başkan Adayı İsmail Acar, programda yaptığı sunumda projeleri hakkında bilgiler verdi.
İsmail Acar yaptığı sunumda, “Biz ekibimizle seçim kampanyamız sürecince derdimizi ifade ediyoruz, yaptıklarımızı ve yapacaklarımızı ifade ediyoruz. Bizim niyetimiz hiçbir zaman bağcıyı dövmek değil. Bu niyette olanlara da asla müsaade etmeyeceğiz. Erbakan Hocamızın ifadesi ile hep ‘Hayra motor, şerre fren’ olma gayreti içerisinde olmaya çalışıyoruz. Siyasi görüşü, memleketi, ırkı, rengi ne olursa olsun, bu topraklarda doğmuş, büyümüş herkesi kardeşimiz, hemşerimiz bilecek, tüm farklılıkları, tüm renkleri tarihimizin, medeniyetimizin zenginliği olarak görecek bir anlayışla hareket ediyoruz. Büyük bir azim ve heyecanla, insan üstü gayret ve fadakârlıklarla yılmadan, yorulmadan kararlı adımlarla, mutlu ve huzurlu insanların, yaşadığı bir Bayrampaşa hayalimiz var” dedi.

KATILIMCI, ŞEFFAF VE LİYAKATA DAYANAN BELEDİYECİLİK
Yerel seçimlerde adaylara ve projelere bakılmasını isteyen Acar, “Gelin kim daha iyi Bayrampaşa’ya hizmet eder, kim daha iyi Bayrampaşa ve Bayrampaşalıların hakkını korur. Kim daha çok Bayrampaşalıların yüzünü güldürür buna bakalım. Ve lütfen rica ediyorum sizi korku tüneline sokmaya çalışanlara, kendilerince size ölümü gösterip sıtmaya razı etmeye çalışanlara prim vermeyin. Saadet Partisi, iktidarın da muhalefetin de cesaret edemediğini yaparak, tüm Türkiye ve tüm seçim bölgelerinde seçime tek başına ve pırıl pırıl adaylarıyla giriyor. Bayrampaşa’da reklam ve tanıtımla artık işlerin yürümediği ortadadır. Bayrampaşa belediyecilikte tıkanmış, mevcut anlayışla ve yönetimle daha iyisinin olabileceğine kimse inanmamaktadır. İnsanlar derdine çare olacak, sorunlarının üstesinden gelecek yeni bir umut, yeni bir çare aramaktadır. Bizim Belediye yönetim anlayışımızın temelini katılımcı, şeffaf ve liyakate dayanan bir perspektif oluşturmaktadır. Kendimiz için ne istiyorsak Bayrampaşalılar için de onu isteyeceğiz ve yapacağız. Yıllardır rüyalarını gördüğümüz hayallerimiz, uykularımızı kaçıran derdimiz var. Gelin bu pırıl pırıl kadroların önünü açalım. 31 Mart mahalli idareler seçimleri; mazlumlara, mahzunlara, kalbi kırıklara, heyecanını yitirenlere umut ve çare olsun, Bayrampaşa ve Bayrampaşalılar kazansın” ifadelerini kullandı.
Programın sonunda Bayrampaşa Belediyesi Meclis Üyesi adayları takdim edildi.

Tarih: 12 Mart 2019 Salı    Hit: 1984

Fotoğraflar
  • #
  • #
  • #
  • #
  • #
Henüz yourm yapılmadı, ilk yorum yapan sen ol