01 Haziran 2020 Pazartesi   

İYİ KALPLERDEN ALBAYRAK'A ZİYARET

İYİ KALPLERDEN ALBAYRAK'A ZİYARET
 

İyi Kalpler Yardımlaşma ve Kültür Derneği, İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) İtfaiye Daire Başkanlığına atanan Remzi Albayrak'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu tarafından atanan ilk siyasi isim olan Remzi Albayrak, İtfaiye Daire Başkanlığındaki görevine başlamasının ardından makamında ziyaretçilerini de ağırlıyor.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanı Remzi Albayrak, İyi Kalpler Yardımlaşma ve Kültür Derneği Başkanı Adem Dişçi öncülüğünde yönetim kurulu üyelerini konuk etti.

Derneğin yaptığı faaliyetler hakkında Başkan Adem Dişçi’den bilgiler alan İBB İtfaiye Daire Başkanı Remzi Albayrak, yeni göreviyle ilgili bilgiler de verdi. Karşılıklı fikir alışverişinde gerçekleşen ziyarette yapılabilecek ortak projeler konuşuldu.

DİŞÇİ: BAŞKAN ALBAYRAK’A YENİ GÖREVİNDE BAŞARILAR 
Ziyarete ilişkin açıklamalarda bulunan İyi Kalpler Yardımlaşma ve Kültür Derneği Başkanı Adem Dişçi, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu tarafından İtfaiye Daire Başkanlığına atanan Bayrampaşalı Başkanımız Remzi Albayrak’a üyelerimizle birlikte hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk. İtfaiye Daire Başkanlığıyla yürütülebilecek olan ortak projelerde görev almak istediğimizi ilettik. Başkanımız da teklifimize sıcak baktı. Bizleri makamında ağırladığı ve projelerimizi dinlediği için Başkanımız Remzi Albayrak’a çok teşekkür ediyor ve yeni görevinde başarılar diliyoruz.” diye konuştu.

ALBAYRAK: BAYRAMPAŞALI HEMŞEHRİLERİME SELAMLAR
Ziyaret sonrası Bayrampaşalı hemşehrilerinin yaptığı ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren İBB İtfaiye Daire Başkanı Remzi Albayrak ise, “İstanbul Büyükşehir Belediyesinde görev yapmanın gururunu yaşıyorum. Bu gurur ve mutluluğu yaşarken üzerimize aldığımız görev ve sorumluluğun bilinciyle çalışmalar yaparak sizleri en iyi şekilde temsil etmeyi hedefliyoruz. İnşallah sizleri mahcup etmeyeceğiz. Ziyaretime gelen İyi Kalpler Yardımlaşma ve Kültür Derneği Başkanı Adem Dişçi ve üyelerine çok teşekkür ediyor, tüm Bayrampaşalı hemşehrilerime selamlarımı iletiyorum.” dedi. 

Ziyaret, İyi Kalpler Yardımlaşma ve Kültür Derneği’nin, İBB İtfaiye Daire Başkanı Remzi Albayrak’a Atatürk portresi ve lokum hediye etmesinin ardından son buldu.

 

 

Tarih: 09 Ekim 2019 Çarşamba    Hit: 1965

Fotoğraflar
  • #
  • #
Henüz yourm yapılmadı, ilk yorum yapan sen ol