23 Eylül 2023 Cumartesi   

SULTANGAZİ’DE HALUK LEVENT RÜZGARI

 SULTANGAZİ’DE HALUK LEVENT RÜZGARI
 

Sultangazi Belediyesi, GençOFest kapsamında bu kez, Türkçe müziğin efsane ismi Haluk Levent’i ağırladı. Sultangazi Kaymakamı Mahmut Kaşıkçı, Sultangazi Belediye Başkanı Av. Abdurrahman Dursun ile eşi Tuba Dursun, Belediye Başkan Yardımcısı Nurcan Öztürkmen, meclis üyeleri, muhtarlar ve çok sayıda Sultangazili genç konsere katıldı.

Dursun: Gençlerimizin mutluluğu için çalışıyoruz
Konserde vatandaşlara hitap eden Sultangazi Belediye Başkanı Av. Abdurrahman Dursun, “Haluk Levent Konseri’yle, 7’den 70’e binlerce komşumuzla beraberiz. Komşularımız, etkinlik alanımızı tıklım tıklım doldurdular. Eylül ayını çok güçlü geçiriyoruz. Gençlerimiz bizlerden bir festival isteyince, “Hep aradığınız ‘O’ festival işte burada” diyerek GençOFest’i başlattık. ‘Gençler için bir festival' dedik. E-Spor turnuvalarımızla, konserlerimizle, çeşitli gezi ve kamplarımızla muhteşem bir festival oluyor. Kıymetli genç kardeşlerimizin her dakika kültür ve sanatla, sosyal faaliyetlerle ve sportif faaliyetler iç içe olmaları ve böylece geleceğe en güzel şekilde, mutlulukla hazırlanmaları bizim için çok önemli. Sultangazi’nin pırıl pırıl gençleri için gayretle çalışmaya devam ediyoruz.” dedi.
Başkan Dursun’un konuşmasının ardından sevilen sanatçı Haluk Levent, birbirinden güzel şarkılarını Sultangazililer için seslendirdi. Alanı dolduran binlerce vatandaş da, büyük bir coşkuyla sanatçıya eşlik etti. Başkan Dursun, bu unutulmaz konser için Haluk Levent’e teşekkür ederek çiçek takdiminde bulundu. Haluk Levent ise, Sultangazi’nin enerjisinden çok etkilendiğini belirterek teşekkür etti.

Tarih: 14 Eylül 2022 Çarşamba    Hit: 1507

Fotoğraflar
  • #
  • #
  • #
  • #
  • #
Henüz yourm yapılmadı, ilk yorum yapan sen ol