16 Temmuz 2019 Salı   

İSTANBUL BAFRASPOR’DA YENİ BAŞKAN DURSUN

İSTANBUL BAFRASPOR’DA YENİ BAŞKAN DURSUN
 

İstanbul Süper Amatör Lig’de mücadele eden Bayrampaşa temsilcisi İstanbul Bafra Spor Kulübü Olağan Kongresinde, geçtiğimiz dönemlerde Başkanlık görevini sürdüren Onursal Başkan Aydın Dursun tek liste ile girdiği kongrede yeniden Kulüp Başkanlığı görevine seçildi. Kırmızı-siyahlı kulüpte Fatih Demir’in başkanlık görevinden istifa etmesiyle yapılan olağan üstü kongrede Türk futbol tarihinin 335 gol ile gelmiş geçmiş en golcü futbolcusu olan Tanju Çolak da yönetici oldu. Araştırmacı-yazar İsmail Tokalak da denetleme kurulu üyeliğine seçildi.
İstanbul Bafra Spor Kulübü binasında yapılan olağan üstü kongre sonucu kendilerini bu göreve getiren genel kurul üyelerini bir teşekkür konuşması yapan yeni başkan Aydın Dursun, amaçlarının Samsun'un ve Bafra'nın adını İstanbul'da duyurmak olduğunu belirterek, “Ben ve yönetim kurulundaki arkadaşlarım zor bir görevi devraldık, bunun bilincindeyiz. Tüm camiamız birlik ve beraberlik içinde İstanbul Bafraspor’un başarısı için el ele vereceğiz. 9 branşta 235 resmi lisanslı futbolcusunu barındıran İstanbul Bafraspor hepimizin kulübü. İstanbul Bafraspor ailesi adına herkese teşekkürlerimi sunarım" ifadelerini kullandı.
İstanbul Bafra Spor Kulübü yeni yönetim kurulu şu isimlerden oluştu: Aydın Dursun (Başkan), Abdullah Ulaş, Altan Başar, Av. Afşin Hatipoğlu, Ayhan Dursun, Berati Olgun,  Davut Genç, Ersin Üresin, Fatih Aşçı, Fatih Fincan, Hikmet Bilgin, İbrahim Keleş, Kürşat Pekşen, Orhan Yılmaz, Sezgin Türk, Tanju Çolak ve Yılmaz Ege.
Denetleme Kurulu: Ahmet Mavi, Fehim Gevrek, İsmail Tokalak ve Nail Dursun.

Tarih: 28 Ocak 2019 Pazartesi    Hit: 5467

Fotoğraflar
  • #
  • #
  • #
  • #
  • #
  • #
  • #
Henüz yourm yapılmadı, ilk yorum yapan sen ol