16 Temmuz 2019 Salı   

İSMAİL SUAYDIN İSTİFA ETTİ

İSMAİL SUAYDIN İSTİFA ETTİ
 

Son dönemde istifa haberleriyle büyük bir kriz yaşayan CHP Bayrampaşa teşkilatında son istifa eden Bayrampaşa Belediyesi CHP Meclis Üyesi İsmail Suaydın oldu.
2014 yerel seçimlerde CHP listesinden Bayrampaşa Belediyesine meclis üyesi seçilen Suaydın, dün yapılan Bayrampaşa Belediyesi Meclisi’nin Şubat ayı son toplantısında CHP Meclis grubu üyeliğinden istifa ettiğini açıkladı. İsmail Suaydın’ın istifasıyla Bayrampaşa Belediye Meclisi’nde Bağımsız üye sayısı 3’e çıktı. Sitem dolu istifa dilekçesine CHP Bayrampaşa Belediyesi CHP Meclis Üyesi İsmail Suaydın’ın istifa dilekçesi şöyle; Bilindiği üzere 2014 yılından beri CHP Bayrampaşa Belediye Meclis üyesiyim. O tarihten beri üç kez müracaat edip, üye olduğum söylenmesine rağmen üyesi yapılmadığım CHP’nin, Bayrampaşa İlçe Belediyesi meclis üyeliğinden de bugün tarihi itibariyle istifa ediyorum.
Yine görev sürem boyunca CHP grubunda, toplantılarında ve etkinliklerinde görevimi yerine getirdim, ancak görev sürem bitmiştir, partinin kurumsal kimliğine ve bu partinin gönül vermiş insanlarına,edindiğim dostlarıma, onları rencide edici bir davranışta bulunmadım, tavrım ve tepkim tamamen partinin üst yönetimi anlayışı ve kadrolarına´dır. Bu partinin içerisinde tanışıp, edindiğim dostluklarımı hayatım boyunca unutmayacağım.
Meclis üyesi olduğumdan beri sataşan, sosyal medyada ki güncel konularda paylaştığım ülke ve millet selameti gereği doğru bildiğim yazılarıma bile tahammül edemeyenlerle partinin ve CHP’li dostlarımın kurumsal kimliklerine zarar vermemek adına özelden cevap verdim,tartıştım, önümüzdeki iki ay boyunca parti görüşleri ve üst yönetimlerinin çalışmalarında kendimle çelişmemek adına bulunmak istemediğimden dolayı bu sürecin başında CHP meclis üyeliğinden ayrılıyor, bağımsız olarak kalan süremi tamamlamayı düşünüyorum. Sadece küçük bir kritik yapmam gerekirse % 25’ler bandında olan bir partinin oylarını yükseltmesi gerekirken hazır gelmiş, dahil olmuş bir STK kurucusuna dahi tahammül gösteremez ise nasıl büyüyüp, iktidar olacak onu da merak ediyorum. Saygılarımla gereğinin yapılmasını arz ederim.”

 

Tarih: 08 Şubat 2019 Cuma    Hit: 722

Fotoğraflar
  • #
  • #
  • #
Henüz yourm yapılmadı, ilk yorum yapan sen ol