15 Eylül 2019 Pazar   

İNÖNÜ FESTİVALE DAMGA VURDU

İNÖNÜ FESTİVALE DAMGA VURDU
 

Türkiye’nin yaratıcılık odaklı ilk çocuk kültür&sanat festivalinin ikincisi 25-26 Mayıs’ta KüçükÇiftlik Park’ta gerçekleştirildi.

Bu yıl ikincisi düzenlenen Yaratıcı Çocuk Festivali, büyüyen alanı ve zenginleşen içeriği ile her yaştan çocuk katılımcıyı ve ailelerini KüçükÇiftlik Park’ta ağırladı.

Bayrampaşa’dan festivale katılan İnönü Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Mobilya ve İç Mekan Tasarımı Bölümü öğretmenleri ve öğrencilerinin imal ettiği yap-boz ahşap oyuncak uçaklar katılımcılar tarafından büyük ilgi gördü.

İnönü Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Mobilya ve İç Mekan Tasarımı Bölümü öğretmen ve öğrencilerinin ürettiği yap-boz ahşap oyuncak uçaklar okulun standını ziyaret edenlere hediye edildi. İnönü Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Mobilya ve İç Mekan Tasarımı Bölümü’nün standını ziyaret edenler arasında İstanbul İl Milli Eğitim Müdürü Levent Yazıcı da vardı. Yazıcı, ürettiği ahşap oyuncakların yanı sıra Türkiye’de mesleki ve teknik liselerin lokomotifi konumunda olan ve ürettiği ürünlerle ülkenin katma değerine katkıda bulunan İnönü Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi yönetimini, öğretmenleri ve İç Mekan Tasarımı Bölümü öğrencilerini kutladı. 

Tarih: 31 Mayıs 2019 Cuma    Hit: 1851

Henüz yourm yapılmadı, ilk yorum yapan sen ol