09 Ağustos 2022 Salı   

HASTALARA BAYRAM JESTİ

 HASTALARA BAYRAM JESTİ
 

Bayrampaşa Sağlık Hizmetleri Yardımlaşma Derneği, Bayrampaşa Devlet Hastanesi’nde tedavi gören hastaları ziyaret ederek, Kurban Bayramlarını kutladı ve hediyeler dağıttı. 
Bayrampaşa Devlet Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Adnan Hut ve hastane yöneticileriyle birlikte hastaları ziyaret eden Bayrampaşa Sağlık Hizmetleri Yardımlaşma Derneği Başkanı Zeki Sağın, yaklaşan Kurban Bayramı öncesi geçmiş olsun dileklerinde bulunarak hediye paketleri takdim etti ve bayramlarını kutladı.
Başkan Sağın, hastalarla sohbet ederek, bir ihtiyaçları olup olmadığını da sordu. 

HASTALAR ZİYARETTEN ÇOK MEMNUN KALDI
Bayrampaşa Sağlık Hizmetleri Yardımlaşma Derneği’nin yaptığı jestten dolayı mutlu olduklarını belirten hastalar, “Halimizi, hatırımızı sorarak, bizlere geçmiş olsun dileklerinde bulunan ve Kurban Bayramı öncesi bizleri ziyaret ederek, iyi bayramlar dileyen Bayrampaşa Sağlık Hizmetleri Yardımlaşma Derneği’ne teşekkür ederiz” ifadelerini kullandılar.

SAĞIN: HASTALARIN YÜZÜNÜ GÜLDÜREBİLDİYSEK NE MUTLU BİZE
Ziyaretler sonrası açıklamalarda bulunan Bayrampaşa Sağlık Hizmetleri Yardımlaşma Derneği Başkanı Zeki Sağın, “Her bayram öncesi hastanede tedavi gören hastaları ziyaret ederek hem moral veriyor hem de bayramlarını kutluyorduk. Pandemi nedeniyle son 2 yıldır hastaların sağlıklarını düşünerek bayram ziyaretlerimiz gerçekleştiremedik. Tedavi gören hastaları ziyaret ederek, durumlarını sorduk ve geçmiş olsun dileklerinde bulunduk. Dernek olarak hazırladığımız naçizane hediye paketlerini hasta ve hasta yakınlarına takdim ettik ve yaklaşan bayramlarını kutladık. Bayrampaşa Sağlık Hizmetleri Yardımlaşma Derneği olarak hastalarımızın yüzünü bir nebze olsun güldürebildiysek ne mutlu bize. Tüm sağlık çalışanlarımıza işlerinde kolaylıklar dilerken, hastalarımıza yüce Allah’tan şifalar temenni ediyoruz. Tüm Bayrampaşalıların bayramlarını kutluyoruz” diye konuştu.

Tarih: 06 Temmuz 2022 Çarşamba    Hit: 1149

Fotoğraflar
  • #
  • #
Henüz yourm yapılmadı, ilk yorum yapan sen ol