15 Eylül 2019 Pazar   

İFTARA GEÇ KALANLARA İYİ DESTEK

İFTARA GEÇ KALANLARA İYİ DESTEK
 

Bayrampaşa'da kurulan İyi Kalpler Yardımlaşma ve Kültür Derneği yönetim kurulu üyeleri ve gönüllüleri iftar saatinde yolda olan ve iftara yetişemeyen vatandaşlara su ve kek dağıttı.
İftara 15 dakika kala Sağmalcılar Metro Durağı’na giden ekip, iftara yetişemeyen vatandaşlara kek ve su dağıttı. Evine geç kalan yaklaşık 250 kadar vatandaşa iftarlık dağıtan ekip, halk tarafından teşekkürlerle karşılandı.
Dernek Başkanı Adem Dişçi yaptığı açıklamada; “Öncelikle içerisinde bulunduğumuz şu mübarek ayların en hayırlı günlerinden olan Kadir Gecemiz tüm İslam alemine mübarek olsun. Bizler İyi Kalpler Yardımlaşma ve Kültür Derneği olarak iftara yetişemeyen vatandaşlarımıza kek ve su dağıttık. Orucumuzu onlarla açarken yardımlaşmanın ne kadar güzel olduğunu bir kez daha görmüş olduk. Bu tür aktiviteler gerçekten maneviyat yüklü ve mutluluk verici. Şahsım ve derneğim adına emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Organizasyonda bizlere sponsor olan Bayrampaşa Özkaynak Suları Müdürü Muhammer Genç ve Bayrampaşa Mesire Alanı Sahibi Recep Yıldız’a da ayrıca teşekkür ediyoruz. İyi Kalpler kısa bir süre içerisinde tüm Türkiye'nin iyilik için atan kalbi olacağından şüphemiz yok. Şimdiden herkese hayırlı bayramlar diliyoruz” ifadelerini kullandı.



Tarih: 01 Haziran 2019 Cumartesi    Hit: 10134

Fotoğraflar
  • #
  • #
  • #
  • #
Henüz yourm yapılmadı, ilk yorum yapan sen ol