20 Ekim 2020 Salı   

CEVATPAŞASPOR KUPASINA KAVUŞTU

 CEVATPAŞASPOR KUPASINA KAVUŞTU
 

Türkiye Veteranlar Futbol Ligi’nde mücadele eden ve geçtiğimiz sezon Marmara Bölgesi Avrupa Yakası A Grubu’nda şampiyon olan Cevatpaşaspor Veteranlar Takımı şampiyonluk kupasına kavuştu.
Koronavirüs salgını nedeniyle spor faaliyetlerinin iptal olması nedeniyle Türkiye Veteranlar Futbol Ligi’nde sezon grup maçlarının bitmesinin ardından yarıda kalırken, grup şampiyonları gecikmeli de olsa kupalarına kavuştu.
Cevatpaşa Spor Tesisleri’nde düzenlenen törende, Türkiye Veteranlar Futbol Ligi Yönetim Kurulu Başkanı Füsun Erayla, Cevatpaşa Veteranlar Takımı’nın şampiyonluk kupasını başkan ve takım kaptanı Recai Bozgül’e verdi.
Sezonun yarıda kalması nedeniyle Türkiye şampiyonu yapılamadığını belirten Erayla, grup şampiyonu Cevatpaşaspor’u tebrik ederek yeni sezonda başarılar diledi.
Şampiyon Cevatpaşa Veteranlar, grubunda oynadığı 12 maçta 6 galibiyet, 4 beraberlik ve 2 mağlubiyetl almış ve 22 puanla ilk sırada tamamlamıştı.
Kupa töreninin ardından Cevatpaşa Veteranlar’ın başkan ve kaptanı Recai Bozgül ve yönetimi ile Türkiye Veteranlar Futbol Ligi Başkanı Füsun Erayla ve Yönetim Kurulu Üyesi Aydın Akbaş 2020-2021 sezonuna katılacak takımla ilgili dair sözleşmeye imza attılar.

Tarih: 16 Eylül 2020 Çarşamba    Hit: 5964

Fotoğraflar
  • #
  • #
  • #
Henüz yourm yapılmadı, ilk yorum yapan sen ol