20 Mart 2023 Pazartesi   

İBRAHİM BULUT (BALOTA) ADAY ADAYI

İBRAHİM BULUT (BALOTA) ADAY ADAYI
 

Bayrampaşa Belediyesi Meclis Üyesi İbrahim Bulut (Balota), 14 Mayıs’ta yapılacak genel seçimlerde milletvekilli aday adayı olmak için meclis üyeliğinden istifa etti.
Ankara’ya giden ve Cumhuriyet Halk Partisi (CHP)  İstanbul Milletvekili Aday Adaylığı başvurusunu yapan İbrahim Bulut (Balota) daha sonra Anıtkabir’e gitti.
Bayrampaşa’nın genç siyasetçilerinden İbrahim Bulut (Balota) daha sonra ise sosyal medya üzerinden bir açıklama yayınladı.
Açıklama şöyle.
“Çok değerli dostlarım, ağabeylerim, ablalarım, kardeşlerim, yol arkadaşlarım,
Dört yıldır yürütmekte olduğum CHP Bayrampaşa Belediye meclis üyeliği görevimden Yüksek Seçim Kurulu kararı gereği; partimizden milletvekili aday adayı olmam sebebiyle istifa etmiş bulunmaktayım. Bu süreçte Bayrampaşa İlçe meclisinde muhalefet grubu meclis üyesi olarak elimden geldiğince halkımızın hakkını korumaya, meclisten halkın yararına kararlar çıkartmaya çalıştım. Dönem dönem sosyal medya üzerinden bazı bilgileri ve verileri halkımıza duyurmaya çalıştım. Ülkemizin önemli dönüm noktasında olduğu bugünlerde bir genç olarak bende bu taşın altına elimi koymaktan geri durmamayı da kendime bir görev olarak görüyorum. İnşAllah bundan sonraki süreçte de ilçemizde ve ülkemizde Cumhuriyet Halk Partisi iktidarı için çalışmaya ve hizmet etmeye devam edeceğiz.
Tüm bu süreçte yanımda olan tüm sivil toplum kuruluşlarımıza, değerli yöneticilerimize, değerli partililerimize, değerli başkanlarımıza, benimle birlikte çalışan, emek veren, şahsıma destek olan herkese şükranlarımı sunarken aynı desteklerini bu süreçte de beklediğimi belirtiyor, sözlerimi bugün genel merkezimizde yaptığımız başvuru sonrası huzuruna çıktığımız Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün sözlerini hatırlatarak şimdilik bitiriyorum.
‘Bütün ümidim gençliktedir. Zafer; Zafer benimdir diyebilenlerindir’
Saygı ve sevgilerimle.”


Tarih: 17 Mart 2023 Cuma    Hit: 1114

Fotoğraflar
  • #
  • #
  • #
Henüz yourm yapılmadı, ilk yorum yapan sen ol