04 Haziran 2020 Perşembe   

BOSNA SANCAK’DA 30. YIL HEYECANI

 BOSNA SANCAK’DA 30. YIL HEYECANI
 

Bosna Sancak Kültür ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Muhammed Sancaktar, yönetim kurulu ile birlikte Ankara'ya giderek; TBMM Başkanı Rumelili hemşehrileri Mustafa Şentop başta olmak üzere bazı siyasileri ve devlet temsilcilerini, 27 Ekim'de yapılacak olan bina açılışı ve derneğin 30. yıl kutlamalarına davet etti.
Bosna Sancak Kültür ve Yardımlaşma Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Muhammet Sancaktar, Dernek Genel Sekreteri Sebahattin Demir, Başkan Yardımcısı Mehmet Olcay, Yönetim Kurulu Üyeleri Refik Demirok, Rahim Karabulut, Munir Gül ve MHP Kocaeli Milletvekili Saffet Sancaklı ile birlikte; 24, 25 ve 26. Dönemde AK Parti İstanbul Milletvekili ve 27. Dönem Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanı olan Prof. Dr. Mustafa Şentop’u Türkiye Büyük Millet Meclisindeki başkanlık makamında ziyaret etti. 
Derneğin yaptığı çalışmalar ve güncel konular hakkında karşılıklı bilgi alış verişinde bulunan yönetim kurulu, daha önce derneği ziyaretinden ve desteklerinden dolayı TBMM Başkanı Şentop'a  teşekkürler ettiler. Ayrıca 27 Ekim 2019 tarihinde yapılacak olan 30. yıl kutlamaları ve yeni dernek binasının açılışı için davet mektubunu bizzat kendilerine verdiler.

ANKARA PROTOKOLÜ AÇILIŞA DAVET EDİLDİ
Bosna Sancak Kültür ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Muhammed Sancaktar yönetim kurulu ile beraber; Gençlik ve Spor Bakanlığı Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 21. 24. 25. ve 26. 27. Dönem MHP İstanbul Milletvekili ve 27. Dönem TBMM Başkanvekili Celal Adan, 23. 24. 25. ve 26. Dönem CHP Tekirdağ Milletvekili Faik Öztrak, her zaman derneğin yanında olan MHP Merkez Yürütme Kurulu Üyesi ve Kocaeli Milletvekili Saffet Sancaklı, Karadağ Cumhuriyeti Ankara Büyükelçisi Perisa Kastratovic, Bosna Hersek Ankara Büyükelçisi Bakir Sadoviç ve Sırbistan Cumhuriyeti Büyükelçisi Zoran Markovic’i Ankara’daki makamlarında ziyaret ederek 27 Ekim 2019 tarihinde yapılacak olan 30. yıl kutlamaları ve yeni dernek binasının açılışına davet ettiler. Dernekten yapılan açıklamada açılış törenin ise saat 14:30'da başlayacağı belirtildi.

REMZİ ALBAYRAK’A HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ
Bosna Sancak Kültür ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Muhammed Sancaktar ve Yönetim Kurulu Üyeleri bugün de İstanbul Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı görevine getirilen Remzi Albayrak’ı ziyaret etti. Hemşehrileri Remzi Albayrak’ın yeni görevinin hayırlı olmasını dileyen dernek yönetimi, kendisini derneğin 30. yılı kutlamaları ve yeni dernek binası açılışına da davet ettiler.

 

Tarih: 03 Ekim 2019 Perşembe    Hit: 1930

Fotoğraflar
  • #
  • #
  • #
  • #
  • #
  • #
Henüz yourm yapılmadı, ilk yorum yapan sen ol