09 Ağustos 2022 Salı   

BAYRAMPAŞASPOR SAHAYA İNDİ

 BAYRAMPAŞASPOR SAHAYA İNDİ
 

Yeni sezonda 3. Lig 2. Grup’ta mücadele edecek Bayrampaşaspor, önce teknik direktörlüğe Cafer Aydın’ı getirdi ardından da yeni sezon hazırlıkları kapsamında hafta sonu ilk antrenmanını gerçekleştirdi.
Geçen sezonun sona ermesinin ardından teknik direktör Ali Kemal Kılıç ile yollarını ayıran Bayrampaşaspor yönetimi, kırmızı-yeşilli ekibi 4 yıl önce de çalıştıran teknik direktör Cafer Aydın’ı takımın başına getirdi.
Kırmızı-yeşilli, kulüpten yapılan açıklamada, “Bayrampaşamız Teknik Direktörlük konusunda Cafer Aydın ile anlaşmaya varmıştır. Teknik Direktörümüz Cafer Aydın ve ekibine çalışmalarında başarılar dileriz” denildi.
Kırmızı-yeşilli takım, hafta sonu ise Çetin Emeç Stadı’nda yeni sezon hazırlıkları kapsamında ilk antrenmanını gerçekleştirdi.
Bayrampaşaspor’dan yapılan açıklamada, “Takımımız, bu hafta sonu itibariyle tesislerimizde toplanarak Teknik Direktörümüz Cafer Aydın yönetiminde çalışmalarına başladı. Önümüzdeki günlerde eksik oyuncularımızın da takımımıza katılmasının ardından Bayrampaşamız çalışmalarını şehir dışında kampa girerek sürdürecek” ifadeleri kullanıldı.

Tarih: 25 Temmuz 2022 Pazartesi    Hit: 5697

Fotoğraflar
  • #
  • #
  • #
  • #
Henüz yourm yapılmadı, ilk yorum yapan sen ol